آپدیت جدید FIFA 16 هم اکنون بر روی PC ، PS4 و Xbox One منتشر شد

۲۳ تیر ۱۳۹۵ موضوعات: اخبار، اخبار بازی، ایکس باکس وان، پلی استیشن 3، پلی استیشن 4، کامپیوتر بدون دیدگاه 4,353 بازدید

EA Sports هم اکنون آپدیت ۱٫۰۷ بازی FIFA 16 را برای PS4, Xbox One و PC منتشر نموده است. این سازنده همچنین جزییات این آپدیت را نیز اعلام نموده است.

با توجه به اعلام ها در فروم FIFA این آپدیت جدید هم اکنون برای پلتفرم هایی که در بالا به آنها اشاره شد، عرضه گشته است. اگر شما دارنده ی پلتفرم نسل هفتمی هستید، قطعا آن را به زودی دریافت خواهید کرد.

توضیحات پچ می گوید:

این به روز رسانی تناقضات در شیمی و تناسب اندام در برخی از موارد FUT را رفع میکند . همانطور که در ابلاغیه های قبلی ما به این موضوع اشاره شد، اطلاعات بیشتری را در رابطه با مکانیک های جدید Ultimate Team را که برای FIFA 17 در نظر گرفتیم در اختیار شما خواهیم گذاشت. به زودی آپدیت بر روی پلتفرم های دیگر نیز منتشر می شود. متشکریم.

بر طبق منابع مختلف جنجال های زیادی  بر سر عادلانه بودن FUT در بازی فیفا وجود دارد.بسیاری از افراد متوجه شده اند که این یک مسکل است و امیدوارم این پچ به روز رسانی جدید اوضاع را برای بازیکنان بهبود بخشد.

همچنین تغییرات بنیادی در FUT در FIFA 17 وجود خواهد داشت.اطلاعات بیشتر در این رابطه نزدیک انتشار بازی در سپتامبر اعلام می شود.

با بازی تاک همراه باشید

برچسب‌ها:
Nathan Drake
به نظر من گیم خودش یک نوع هنره و گیمر هم هنرمند . پس چه خوبه که ما توی این دنیای پر از هنر سهیم هستیم و از این سرگرمی استفاده می کنیم م.ت - PS4 گیمر ;)
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.