آپدیت ۱٫۶ بازی Fallout 4 برای Xbox One در دسترس است

۲۹ تیر ۱۳۹۵ موضوعات: اخبار، اخبار بازی، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، کامپیوتر بدون دیدگاه 759 بازدید

تاکنون تصور می کردیم که مدت زمان بیشتری طول بکشد اما هم اکنون تمام نسخه های بازی محبوب Fallout 4 می توانند به بروزرسانی جدید ۱٫۶ دسترسی داشته و از امکانات و قابلیت های موجود در آن استفاده کنند.

بتسدا به تازگی در توییتر اعلام کرد که این پچ برای Xbox One نیز در دسترس کاربران بوده و در یک زمان کوتاه پس از آن برای PS4 نیز ارائه خواهد شد.این آپدیت در هفته ی گذشته ۵ جولای برای PC در دسترس قرار گرفت اما هیچ گونه زمانی برای انتشار آن بر روی PS4 مشخص نشد, با این حال به نظر می رسد این زمان به زودی فرا می رسد.

این آپدیت در کنار برطرف کردن مشکلات مختلف درون بازی, دارای قابلیت های ویژه ی دیگری نیز می باشد که یکی از آن ها اضافه شدن Codsworthهای بیشتر به بازی بوده و با استفاده از آن شما می توانید نام های بسیار بیشتری نسبت به گذشته برای شخصیت خود انتخاب کنید.

3096341-cods

علاوه بر آن امکاناتی برای پشتیبانی بیشتر بسته های الحاقی آینده ی بازی در این آپدیت وجود داشته و آیکون های جدید در حالت Workshop قرار داشته تا بتوان آیتم های مختلف مروبط به DLC بازی را تغییر داد.

در نهایت بسته ی الحاقی جدید بازی Fallout 4 نیز به زودی با نام Vault-Tec Workshop در تاریخ ۲۶ جولای برای تمامی پلتفرم های آن منتشر می شود.

پس از آن بتسدا درباره ی بسته ی دیگری از این بازی صحبت کرد که Nuka-World نام داشته و به بازیکنان اجازه می دهد به جهانی جدید وارد شوند که شبیه به یک پارک تفریحی می باشد. البته اندازه ی این محیط جدید خیلی بزرگ نیست و دارای امکانات مختصری می باشد, با این حال بسیار جالب توجه و جدید است.

شرکت بتسدا اعلام کرد که Nuka-World به عنوان آخرین محتویات اضافی برای Fallout 4 ارائه شده و پس از آن دیگر قرار نیست بسته ی الحاقی جدید در دسترس قرار بگیرد.

لازم به ذکر است که تمامی محتویات اضافه شده به بازی Fallout 4 درون Season Pass آن نیز جای گذاری شده که می توان آن را به قیمت ۵۰ دلار خریداری کرد. هر چند شما می توانید هر یک از این بسته ها را به صورت جداگانه خریداری کنید اما هنوز مشخص نشده چه قیمتی برای این بسته های الحاقی در نظر گرفته شده است.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

MacTavish
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.