آیا امکان اضافه شدن نقشه ی Raid به Black Ops 3 وجود دارد؟

۰۹ تیر ۱۳۹۵ موضوعات: اخبار، اخبار بازی، ایکس باکس 360، ایکس باکس وان، پلی استیشن 3، پلی استیشن 4، کامپیوتر بدون دیدگاه 658 بازدید

یکی از نقشه هایی که در سری Call of Duty مورد علاقه ی کاربران است Raid نام دارد, با این حال هنوز این نقشه در جدید ترین و محبوب ترین نسخه ی آن یعنی Call of Duty: Black Ops 3 وجود ندارد.

هرچند اخیرا در توییتر رسمی بازی پیامی را مشاهده کردیم که به نظر می رسد به زودی این نقشه ی محبوب نیز قرار است به Call of Duty: Black Ops 3 اضافه شود. به تازگی یک تصویری در توییتر به اشتراک گذاشته شده که نقشه ی Raid از بازی را نمایش می دهد و پیامی کوتاه آن اعلام می کرد که دیگر تقریبا زمان آن رسیده که این نقشه را در نسخه ی جدید این سری ببینیم.

شرکت Treyarch نیز در رابطه با این توییت جدید گفت :

” این نقشه ی RAID است اما در عین حال RAID هم نیست چرا که این بار تغییراتی هم با گذشته و زمانی که آن را در BO2 تجربه می کردیم در این تصویر دیده می شود. اینطور که به نظر می رسد قرار است این بار آن را با بالاترین سرعت ممکن تجربه کنیم و کلی از هیجان آن لذت ببریم.”

البته تنها چیزی که از این نقشه می دانیم همین جملات مبهم است و هنوز هیچ اطلاعات رسمی و دقیق دیگری در رابطه با آن به اشتراک گذاشته نشده است و ما نمی دانیم که نقشه ی Raid در چه تاریخ ارائه می شود.

Black-Ops-3-Raid

با این حال ما به خوبی می دانیم که این نقشه ۳۰ روز زودتر از این که برای پلتفرم های Xbox One یا PC ارائه شود, در اختیار دارندگان کنسول PlayStation 4 قرار می گیرد. با وجود تمامی این توضیحات اگر این نقشه به عنوان بخشی از بسته ی بعدی نقشه های جدید Call of Duty به نسخه ی جدید آن اضافه شود خیلی فوق العاده است و امیدواریم زودتر اخبار دقیق تری دراین باره منتشر گردد.

هم اکنون نسخه ای جدید از سری محبوب Call of Duty در حال توسعه بوده که Call of Duty: Infinite Warfare نام گرفته و این بار جنگی در فضا را در آن تجربه می کنیم که بسیار هیجان انگیز و جالب است.

بازی زیبای Infinite Warfare دارای قابلیت های بسیاری بوده که برای انتشار در ۴ نوامبر ۲۰۱۶ برابر با ۱۴ آبان ۱۳۹۵ برای پلتفرم های PlayStation 4, Xbox One و PC برنامه ریزی شده است. علاوه بر آن یک نسخه ی بازسازی شده از بازی Modern Warfare که هم اکنون Modern Warfare Remastered نام گرفته نیز با هدف یک سطح بالاتر از ویژگی های بصری و گرافیکی بهتر از گذشته در حال توسعه است و انتظار می رود بر روی کنسول های نسل جدید دارای قابلیت های گرافیکی فوق العاده ای باشد.

بازی Modern Warfare Remastered توسط یک استودیو تابع اکتیویژن با نام Raven Software در حال توسعه می باشد و استودیو اصلی آن Infinity Ward هم اکنون در حال ساخت نسخه ای جدید از این سری می باشد به همین دلیل ساخت این نسخه ی بازسازی شده را بر عهده نگرفته است.

سازندگان قصد دارند تا این نسخه ی بازسازی شده را به گونه ای توسعه دهند که موفقیت های آن بیشتر از نسخه ی اصلی Modern Warfare باشد.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

MacTavish
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.