آیا نسخه ی Wii U بازی Minecraft دارای چت صوتی است؟

به تازگی یک نسخه ی Wii U از بازی محبوب و بسیار پرطرفدار Minecraft در فروشگاه ژاپن نینتندو در اختیار کاربران و علاقه مندان این بازی قرار گرفته است که دارای قابلیت های بسیاری می باشد.

از جمله ی این قابلیت ها می توان به استفاده از صفحه کلید USB برای ارسال پیام های مختلف و هم چنین سازگاری با Wii U Pro Controller اشاره کرد.

این توضیحات به تازگی توسط یک کاربر Reddit با نام Gamestoper منتشر شده و او توضیح داده که این نسخه ی Wii U از بازی Minecraft دارای قابلیت های دیگری همچون چت صوتی می باشد.

البته لازم به ذکر است که هنوز این خبر به صورت رسمی توسط شرکت نینتندو یا استودیو Mojang سازنده ی این بازی تایید نشده است. حتی مایکروسافت نیز حرفی در این باره نزده و تمامی این توضیحات تنها توسط یک کاربر Reddit اعلام گردیده است.

در تاریخ ۹ دسامبر ۲۰۱۵ ،اخباری در رابطه با نسخه ی Wii U بازی Minecraft منتشر شد که اعلام می کرد,  این نسخه از بازی قابلیت استفاده از GamePad کنسول های مختلف برای مدیریت موجودی آن را ندارد.

پس از انتشار این خبر سوالات مختلفی در این باره از سازندگان پرسیده شد و Owen Hill سازنده ی این بازی از استودیو Mojang, در توییتر در پاسخ به سوالات چنین گفت :

” این می تواند خیلی خوب باشد اما این نسخه از بازی از این ویژگی پشتیبانی نمی کند حداقل تا الان این اتفاق نیفتاده و فعلا ممکن نیست.”

او هم چنین افزود :

” این فقط به عنوان یک صفحه نمایش جایگزین قابل استفاده می باشد و به نظر من اگر کسی بخواهد این بازی را با استفاده از تلویزیون تجربه کند بسیار عالی می باشد.”

اینطور که به نظر می رسد Mojang و نینتندو وعده داده اند که در بروزرسانی های آینده ای که برای نسخه ی Wii U این بازی در نظر گرفته اند, ممکن است قابلیت GamePad برای مدیریت فهرست بازی را نیز به زودی معرفی کنند.

البته این فقط حدس و گمان است و هنوز اخبار قطعی و دقیقی در این باره منتشر نشده است. بنابراین هم چنان باید منتظر بمانیم تا ببینیم در آینده سازندگان چه تصمیمی برای این نسخه از بازی Minecraft می گیرند.

بازی Minecraft برای پلتفرم Wii U در تاریخ ۱۷ دسامبر از طریق فروشگاه eShop و به همراه شش DLC Pack با قابلیت های مختلف منتشر خواهد شد.این در حالی است که این نسخه از بازی با کلی قابیت های مختلف و محتوای عالی نیز به زودی برای خرید در دسترس خواهد بود.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

MacTavish
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.