آیا یک Diablo جدید در دست ساخت است؟

۱۳ تیر ۱۳۹۵ موضوعات: اخبار، اخبار بازی، ایکس باکس 360، ایکس باکس وان، پلی استیشن 3، پلی استیشن 4، کامپیوتر، مک بدون دیدگاه 794 بازدید

با وجود این که توسعه دهندگان به صورت مداوم بر روی محتوای اضافی و جدید بازی های Overwatch, Heroes of the Storm و World of Warcraft کار می کنند اما در این بین بازی Diablo هم فراموش نشده است و هم چنان مورد حمایت سازندگان می باشد.

بالاخره زمانی که یک استودیو بزرگ و شناخته شده بر روی چنین بازی هایی کار می کند بدون شک از تمام آن ها نیز در زمان مشخصی حمایت می کند و با تیم های متعدد بر روی گسترش آن ها کار می کند.

با این حال به تازگی بلیزارد یک آگهی استخدام برای ساخت تیمی جدید از افراد با استعداد در زمینه ی ساخت بازی های ویدئویی ارائه کرده است تا آینده ی Diablo را بسازد.

طبق گزارش BlizzPro در واقع این شرکت فعلا به دنبال یک کارگردان بازی می گردد تا رهبری تیم جدید را بر عهده گرفته و پروژه ای جدید برای Diablo را آغاز کند, که هنوز جزئیاتی درمورد آن منتشر نشده است.

در گذشته نیز چنین پروژه ای برای بازی Diablo در جریان بود, اما تعداد افرادی که بتوانند این فرصت شغلی را به دست بیاورند کم بودند. در نهایت شخصی که مورد تایید مدیران باشد انتخاب نشد تا رهبری ساخت ادامه ی سری Diablo را بر عهده بگیرد.

با این حال به تازگی آگهی جدیدی ارائه شده تا بلیزارد بتواند نیروی جدید گرفته و آینده ای بزرگ تر از گذشته برای سری محبوب Diablo بسازد. البته نمی دانیم که این پروژه ی جدید نسخه ای جدید از این سری است یا این که تنها بسته ی الحاقی با آپدیتی برای گسترش نسخه ی قبلی آن می باشد.

Bazitalk_Diablo-II-_Cover

با این حال ممکن است بلیزارد مثل همیشه قصد انجام کار های بسیاری را داشته و ایده های بسیاری برای این بازی در ذهن دارد که باید با کمک فردی با مهارت آن ها را پیاده سازی کند.

در این بین حدس های دیگری هم زده شده و عده ای بر این باورند که این پروژه ی جدید درواقع توسعه ی یک نسخه ی بازسازی شده برای بازی Diablo 2 (شاید Diablo 1) می باشد که پیش از این در سال ۲۰۱۵ نیز به بلیزارد پیشنهاد شده بود.

در سال ۲۰۱۱ بود که اولین پچ با محتیوات اضافی جدید برای بازی Diablo 2 منتشر شد و تاکنون خبر خاصی درباره ی نسخه ی ریمستر آن نشده, ولی خب حدس های بسیاری درمورد آن زده می شود.

با این حال هیچ گونه نمی توان پیش بینی کرد که این پروژه ی جدید بلیزارد دقیقا چیست و در آینده قرار است چه اخبار شگفت انگیزی درمورد آن بشنویم. آخرین نسخه از این سری با نام Diablo 3: Reaper of Souls در سال ۲۰۱۴ برای پلتفرم های PC و Mac منتشر شد که به همراه آن یک بسته ی الحاقی با نام Ultimate Evil Edition نیز در اختیار کاربران قرار گرفت.

این بسته با محتویات جدید و ویژه برای کنسول های نسل قدیم بازی ارائه شد و مورد استقبال کاربران بسیاری قرار گرفت.اما بازی Diablo 3 در اصل در سال ۲۰۱۲ برای پلتفرم های PC و Mac منتشر شد و در سال بعد نیز بر روی پلتفرم های PS3 و Xbox 360 نیز قابل اجرا بود. با این حال امیدواریم به زودی اخبار های بیشتری درمورد پروژه ی جدید بلیزارد برای Diablo بشنویم.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

MacTavish
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.