اسکرین شات هایی از Ana شخصیت جدید Overwatch منتشر شد

۲۴ تیر ۱۳۹۵ موضوعات: اخبار، اخبار بازی، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، کامپیوتر، مک بدون دیدگاه 889 بازدید

همانطور که می دانید قهرمان جدید بازی Overwatch به تازکی به صورت رسمی معرفی شد که Ana نام داشته و مهارت های منحصر به فرد بسیاری در مبارزه دارد.

هم اکنون اسکرین شات های باکیفیتی از این کاراکتر به اشتراک گذاشته شده که سلاح ها, پوشش, مبارزات, حضور او در مبارزات و گیم پلی بازی و بخش هایی از محیط های درون بازی را نمایش می دهد.

در ادامه شما را به تماشای این تصاویر دعوت می کنیم :

3093308-ana5

علاوه بر آن حالت تعاونی Competitive Play بازی محبوب Overwatch در هفته ی گذشته ارائه شد و اینطور که به نظر می رسد برخلاف انتظاری که داشتیم بازیکنان با تجربه ی آن یک زمان خسته کننده را سپری کرده اند.

تعدادی از بازیکنان توضیح دادند که در اواسط بازی مجازات های بسیاری برای آن ها در نظر گرفته می شود که باعث می شود ارتباط آن ها با بازی قطع شده و هنگام تجربه ی گیم پلی با مشکل رو به رو شوند.

در کنار آن پچ جدید بازی با همین قابلیت و هم چنین امکانات جدید دیگر نیز در هفته ی آینده برای نسخه های PlayStation 4 و Xbox One این بازی نیز در دسترس کاربران قرار می گیرد.

این حالت Overwatch دارای فصل های مختلفی می باشد که هر یک از آن ها به گونه ی خاصی گسترش پیدا می کنند. تاکنون حدود دو ماه بر روی طراحی و توسعه ی قابلیت های موجود در هر فصل بازی وقت گذاشته شده است.

علاوه بر آن هم اکنون یک گزینه ی سفارشی برای سلاح های درون بازی به این بخش از آن اضافه شده است که به بازیکنان اجازه می دهد تا لباس ها و سلاح های مختلف خود را با پوسته های طلایی رنگ و گلد سفارشی سازی کنند.

حالت رقابتی Competitive Play بازی Overwatch هم اکنون در دسترس قرار گرفته و بر روی پلتفرم های PS4, Xbox One و PC نیز قابل اجرا می باشد.نسخه ی کنسولی از بازی Overwatch نیز قرار بود در این هفته ارائه شود اما سازندگان اخیرا آن را در تاریخ ۳۰ ژوئن و زودتر از زمان تعیین شده در اختیار کاربران قرار دادند.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

MacTavish
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.