اسکرین شات های جدید از جهان بازی Dreams منتشر شد

۲۸ تیر ۱۳۹۵ موضوعات: اخبار، اخبار بازی، پلی استیشن 4 بدون دیدگاه 704 بازدید

به تازگی مدیا کولکول اسکرین شات های با کیفیت و زیبایی از رستورانی زیبا در شهری ساختگی و جدید در بازی جدید خود Dreams به اشتراک گذاشته و در رابطه با آینده ی آن از کاربران سوال کرده است.

این رستوران رویایی بسیار زیبا با ویژگی های آرامش بخش و دیدنی ساخته شده و اگر از علاقه مندان Dreams باشید به خوبی می دانید که می توان در آن هر شهری را با هر رویا و امکاناتی که دوست دارید بسازید.

هم اکنون به نظر می رسد سازندگان Dreams برای نشان دادن قابلیت های ریز و بسیاری که در بازی آینده ی خود قرار داده اند, این مکان زیبا را ساخته و تصاویری از آن به اشتراک گذاشته اند.

wedding-3

با کمی دقت به این شهر می توان دید به ظرافت تمام ساخته شده و به نظر می رسد شما بتوانید جهان بزرگ هر بازی دیگری را که تاکنون تجربه کرده اید درون Dreams بسازید و حتی تغییرات دلخواه خود را نیز بر روی آن اعمال کنید.

سازندگان سعی کردند این بازی را متناسب با علاقه ی تمامی کاربران مختلف طراحی کنند تا هرکسی که Dreams را تهیه می کند, به گونه ای که بیشتر دوست دارد آن را تجربه کند و از آن نهایت لذت را ببرد.

این ایده ی توسعه دهندگان بسیار جدید و جالب توجه می باشد و بدون شک پس از انتشار رسمی, این بازی می تواند به موفقیت های بسیاری دست پیدا کند.

این بازی توسط استودیو مدیا مولکول ساخته شده و هم اکنون سه سالی است که بر روی ویژگی های مختلف آن کار می شود. این استودیو تاکنون بازی های مختلفی ساخته و در این زمینه تجربه و مهارت های بسیاری دارد.

هم اکنون دست به کار شده تا یک بازی جدید و متفاوت را در اختیار کاربران قرار دهد, در این بازی شما می توانید رویاهای خود را درون یک بازی بسازید و در آن وقت بگذرانید. این رویاها می توانند به هرشکلی باشند در هر مکانی که دوست دارید و در کنار هرکسی که دوست دارید.

به گونه ای شما می توانید یک بازی کوچک را درون یک بازی بزرگ تر بسارید و در انتها چند محیط و رویای متفاوت را درون یک بازی قرار داده و آن ها را به گونه ای که دوست دارید تجربه کنید.

شاید بهتر باشد بگوییم Dreams عنوانی است که به دست بازیکن ساخته می شود و سازنده ی آن نیز سعی کرده با بالاترین دقت خود تمام آیتم ها و مواد لازم برای ساخت رویاهای و این بازی کوچک را در اختیار بازیکن قرار دهد.

البته هنوز تاریخ مشخصی برای عرضه ی Dreams توسط سونی مشخص نشده به همین دلیل فعلا باید منتظر باشیم تا در آینده این شرکت اخبار بیشتری در رابطه با این بازی جدید منتشر کند.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

MacTavish
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.