اطلاعاتی از بخش چند نفره ی Battleborn در PSX 2015 منتشر شد

در طی برگزاری نمایشگاه PlayStation Experience در سن فرانسیسکو, آقای Randy Pitchford نیز به نمایندگی از استودیو Gearbox Software حضور پیدا کرده و اطلاعاتی از بخش چند نفره ی بازی Battleborn منتشر کرد.

طبق توضیحاتی که سازندگان در رابطه با قابلیت های بخش چند نفره ی بازی سبک MOBA و شوتر Battleborn داده اند, در این قسمت از بازی از امکان تقسیم صفحه نمایش یا split-screen پشتیبانی می کند.

این قابلیت به بازیکن اجازه می دهد هنگامی که در مسابقات رقابتی و چند نفره ی بازی شرکت می کند بتواند به راحتی نبرد های خود را کنترل کرده و دیگر بازیکنان را نیز مشاهده کنند.علاوه بر آن می توانند به راحتی مبارزات خود را به اشتراک گذاشته و از تجربه ی بازی لذت ببرند.

آقای Pitchford هم چنین تایید کرد نسخه ی بتای عمومی بازی Battleborn نیز در اوایل سال ۲۰۱۶ و در ابتدا برای پلتفرم PS4 آغاز خواهد شد.علاوه بر آن تمامی دارندگان PS4 به یک کاراکتر اضافی و بسیار منحصر به فرد دسترسی پیدا می کنند.

این کاراکتر اضافی یک پنگوئن با نام Toby است که در یک زره ی مکانیکی و بزرگ قرار دارد و با استفاده از آن دشمنان را نابود می کند است. این کاراکتر بعد از انتشار رسمی بازی در تاریخ ۳ می ۲۰۱۶ قابل دسترسی و استفاده در مسابقات مختلف درون بازی می باشد.

علاوه بر آن یک تریلر نیز از گیم پلی بازی Battleborn در این نمایشگاه منتشر شد که در آن شاهد این کاراکتر جدید و نحوه ی مبارزات او در مسابقات درون بازی می باشیم.

در ادامه می توانید این ویدئو جالب و زیبا را مشاهده کنید :

هم چنان با بازی تاک همراه باشید تا اخبار بیشتر در رابطه با رویداد PlayStation Experience و بازی های آن را در اختیارتان قرار دهیم.

MacTavish
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.