انتشار نسخه ی ریمستر بازی Indigo Prophecy برای PS4 تاخیر خورد

۲۹ تیر ۱۳۹۵ موضوعات: اخبار، اخبار بازی، پلی استیشن 4 بدون دیدگاه 13,859 بازدید

در حالی که یک ماه پیش اعلام شد یک نسخه ی بازسازی شده از بازی محبوب Fahrenheit: Indigo Prophecy برای PS4 در حال توسعه است, هم اکنون آقای David Cage اعلام کرد با وجود این که تاریخ دقیقی برای انتشار آن مشخص نشده بود اما باز هم تاخیر خورده و دیرتر از زمانی که برای آن تعیین شده منتشر می شود.

اینطور که در توییتر Quantic Dream مشخص شده پیش از این سازندگان تصمیم داشتند تا این نسخه ی ریمستر را در تاریخ ۱۸ جولای ارائه کنند اما گویی زمان بیشتری برای توسعه ی آن نیاز دارند و همین امر باعث شد انتشار آن را به تاخیر بیندازند.

تاریخ عرضه ی دقیق این بازی هنوز مشخص نشده اما سازندگان توضیح دادند که به زودی آن را در اختیار علاقه مندان قرار خواهند داد. این کمی عجیب است که بدون هیچ دلیل خاصی سازندگان تصمیم گرفتند انتشار بازی را به تاخیر بیندازند اما با این حال اعلام کردند که به زودی آن را ارائه خواهند کرد.

همانطور که می دانید تمام نسخه های بازسازی شده دارای پیشرفت های بسیاری نسبت به گذشته می باشند و دارای گرافیک بالا تر و قابلیت های بهبودیافته تری خواهند بود, هم اکنون Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered نیز دارای تمامی این ویژگی ها بوده و به زودی در دسترس قرار می گیرد.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

MacTavish
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.