برای اولین بار Farming Simulator 17 را با کاراکتر زن تجربه کنید

۲۹ تیر ۱۳۹۵ موضوعات: اخبار، اخبار بازی، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، کامپیوتر بدون دیدگاه 716 بازدید

بازی شبیه سازی کشاوری Farming Simulator 17 برای انتشار در سال آینده برنامه ریزی شده و قابیلت بیشتری نسبت به نسخه ای گذشته ی این سری دارد.

در این نسخه ی جدید انواع ماشین آلات کشاوری در اختیار بازیکن قرار داشته و در کنار آن وسایل نقلیه ی عالی و جدید, حیوانات مختلف, محصولات کشاورزی و هم چنین انواع مود های مختلف برای کنسول ها نیز توسط این بازی به کاربران ارائه می شود.

هم اکنون در کنار تمامی این ویژگی های ذکر شده استودیو Focus Home Interactive توضیح داد که یک قابلیت جدید دیگر نیز برای بازی در نظر گرفته و خیلی بر روی طراحی آن متمرکز شده است.

3095248-farming_simulator_17-07

این بار در Farming Simulator 17 می توان از یک کاراکتر زن برای انجام کار های کشاورزی استفاده کرد و در اصل شما می توانید جنسیت کراکتر اصلی بازی را پیش از آغاز آن انتخاب کنید.

شما حتی قادر خواهید بود تا پوشش و لوازم اصلی کاراکتر خود را نیز سفاشی سازی کنید و پس از ورود به گیم پلی از او برای انجام انواع کار ها استفاده نمایید.

علاوه بر آن شما می توانید زنان کارگر بسیاری را استخدام کنید تا به کمک هم کار های کشاورزی هم چون شخم زدن, کودها, برداشت محصول و کاشت آن را انجام دهید.

با استفاده از این قابلیت جدید شما می توانید مرکز خود را بر روی دیگر مزارع درون بازی نیز بگذاریدو سعی کنید تمام بخش های گیم پلی بازی را تجربه کنید.

پس از انتظار های بسیار Astragon Entertainment ناشر بازی اخیرا تاریخ دقیق انتشار Farming Simulator 17 را نیز مشخص کرد که ۲۵ اکتبر بوده و قرار است برای پلتفرم های برای PlayStation 4, Xbox One و PC در دسترس کاربران قرار بگیرد.

این می تواند خبری خوبی برای افرادی باشد که در Gamescom شرکت می کنند, چرا که بازی در ین نمایشگاه قابل تجربه کردن است. در حالی که بازی بزرگ قرار است یک نمای خوب داشته باشد, ناشر ادعا کرده که شما ویژگی های مختلف از بازی های قبلی Farming Simulator را نیز در آن مشاهده می کنید.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

MacTavish
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.