اولین بازی های Nintendo برای تلفن های هوشمند رایگان است

۲۱ آبان ۱۳۹۴ موضوعات: Windows Phone، آی او اس، اخبار، اخبار بازی، اخبار شرکت های بازی سازی، اندروید بدون دیدگاه 555 بازدید

بازی های جدید و مشترک موبایل شرکت های  Nintendo و DeNA که با بازی Miitomo آغاز می شود،دارای پرداخت درون برنامه ای یا همان Microtransaction خواهد بود.

شرکت DeNA طی جلسه مطبوعاتی با مجله ی وال استریت اعلام کرد که نخستین بازی از بازی های شرکت Nintendo که قرار است با مشارکت شرکت بزرگ ساخت بازی های تلفن همراه یعنی DeNA برای تلفن های هوشمند ساخته شود رایگان خواهد بود.

Isao Moriyasu مدیر عامل شرکت DeNA اعلام کرد که :

“محصولاتی که هم اکنون به صورت مشترک با شرکت Nintendo در حال ساخت است به صورت رایگان عرضه خواهد شد.”

2-2

این دو شرکت قصد دارند تا پیش از سال ۲۰۱۷ میلادی ۵ بازی را برای تلفن های هوشمند منتشر نمایند. اولین بازی از این مجموعه با نام Miitomo که انتظار می رفت تا پایان سال جاری میلادی منتشر شود تا ماه مارس سال ۲۰۱۶ به تعویق افتاده است. اگرچه پیش از این اعلام شده بود که Miitomo یک بازی رایگان است اما ماه گذشته Nintendo، که سرمایه گذار این بازی ها محسوب می شود، اعلام کرده بود که دانلود سایر بازی هایی که بعداً منتشر خواهد شد ممکن است رایگان نباشد.

در حال حاضر اطلاعات زیادی در مورد بازی Miitomo در دسترس نیست و مجله ی وال استریت گزارش داده که  Moriyasu از آن به عنوان یک بازی یاد نکرده است بلکه بیشتر آن را یک نرم افزار ارتباطی و سرگرمی می داند.

صفحه ای از آخرین گزارش مالی شرکت DeNA (که در ذیل مشاهده می کنید) طرح و برنامه های این شرکت را بیشتر آشکار و روشن می کند. این گزارش تصریح می کند که DeNA طرح ها و برنامه هایی برای کسب در آمد از بازی های شرکت Nintendo، از طریق میکرو ترنس اکشن ها، دارد.  هر چند جزییات این  اقدام در این گزارش بیان نشده اما آن را یک تصمیم محتاطانه و بر مبنای انتظارات کاربران و روند بازی تلقی می کند.

2-1

Miitomo و سایر بازی های مختص تلفن های هوشمند که این شرکت در آینده منتشر خواهد کرد در قالب یک سرویس جدید عضوگیری که اصطلاحاً Nintendo Account نامیده می شود عمل خواهد کرد. این خدمات این امکان را فراهم می کند که اطلاعات به وسیله یک ابر اطلاعاتی بین بازی های تلفن همراه و بازی های کنسولی رد و بدل شود. علاوه بر این یک برنامه دیگری نیز با نام My Nintendo وجود خواهد داشت که اطلاعاتی از آن در اختیار نداریم.

با بازی تاک همراه باشید.

amir.a
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.