اولین تریلر از گیم پلی بازی Just Cause 3 + پیش نمایش

با برگزاری کنفرانس E3 2015 و منتشر شدن اطلاعات بسیاری از بازی های متفاوت در آن, بازی Just Cause 3  نیز جزو یکی دیگر از بازی هایی بود که در این همایش معرفی و اخباری از آن نیز منتشر شد.

پس از اعلام تاریخ دقیق انتشار این بازی توسط Square Enix اکنون تریلری از گیم پلی این بازی منتشر شده است که در آن شاهد معرفی قسمت های متفاوت از بازی هستیم.

در ابتدا دعوت می کنیم تا این تریلر را مشاهده فرمایید :اکنون پس از مشاهده ی آن به توضیح هر بخش از بازی می پردازیم.

در این تریلر می توان در ابتدا با گرافیک بازی و طراحی محیط های اطراف آن آشنا شد که بسیار ریز بینانه و زیبا ساخته شده اند به گونه ای که دریا و اقیانوس بسیار طبیعی به نظر می آیند در کنار آن به دلیل این که این بازی در سواحل مدیترانه ای رخ می دهد جنگل ها و محیط های باز بسیاری دارد که در این تریلر به خوبی می توان طراحی زیبا و با دقت آن ها را مشاهده کرد.

بعد از آن به بخش سلاح های موجود در بازی می رسیم که در این تریلر می توان مشاهده کرد که از انواع سلاح های گرم , سرد , سنگین مانند مسلسل و هم چنین مبارزات تن به تن و مشت و لگد هم استفاده می شود.

پس از آن وسایل نقلیه ی جنگی و ساده ی بسیاری نیز در بازی دیده می شود از جمله انواع ماشین ها برای رانندگی , تعقیب و گریز و هم چنین طی کردن مسیر های طولانی که شخصیت اصلی بازی می تواند از آن ها استفاده کند.

علاوه بر آن وسایل نقلیه ی جنگی مانند تانک نیز در این ویدئو دیده می شود.

هم چنین وسایل نقلیه ی هوایی مانند انواع جت , هواپیما های بزرگ , هلیکوپتر های جنگی و … نیز وجود دارد که در بسیاری از قسمت های بازی می توان از آن ها به خوبی بهره برد و دشمنان را نابود کرد.

شخصیت اصلی بازی دارای وسیله ای نیز می باشد که با آن طناب به اطراف پرت کرده و می تواند خود را با استفاده از آن بالا بکشد و یا از این وسیله برای کشیدن و پرت کردن اجسام به اطراف استفاده کند.

و اکنون به مهم ترین و اصلی ترین بخش بازی یعنی پرواز آن می رسیم. همانطور که در جریان هستید در Just Cause 3  لباس شخصیت اصلی که Rico نام دارد دارای وسیله ای است که با آن می تواند بدون هیچ گونه وسایل اضافی مانند چتر نجات و بالن و … پرواز کند که به این قابلیت جدید Sky_dive گفته می شود.

پرواز کردن یک قابلیت جدید و جالبی است که به تازگی به این بازی افزوده شده است حال در این تریلر گونه های مختلف پرواز کردن شخصیت اصلی را نیز می توانیم مشاهده کنیم.

اما این میان سوالی پیش می آید خیلی دوست دارم از جناب Rico بپرسم که شما با لباست که پرواز می کنی با چتر هم پرواز , با هواپیما و هلیکوپتر هم پرواز اما واقعا با ماشین هم هم پرواز؟؟

اینطور که ما در این تریلر دیدیم در این بازی با هر چیزی می توان در آسمان پرواز کرد حتی از آن ها می شود به عنوان سلاح در مقابل دشمنان هم استفاده کرد و دقیقا همین لحظه است که باید به Square Enix بگوییم : دست مریزاد بابا خسته نباشی .

این خسته نباشید ها آن چنان بی دلیل هم نیستن زیرا علاوه بر تمامی نکاتی که ذکر شد صداگذاری در Just Cause 3  نیز به خوبی انجام شده از آن جایی که آقای Rico علاقه ی وافری به ترکاندن اطراف و منفجر کردن انواع بمب و قسمت های مختلف مکان های بازی دارد این بخش ها نیز بسیار طبیعی و با صداگذاری عالی انجام شده است.

در هر حال با تمام جزئیات این تریلر مطمئن هستیم که این بازی پس از انتشار به موفقیت های بسیاری دست خواهد یافت .

بنا بر اعلامیه رسمی Square Enix این بازی در تاریخ ۱ دسامبر ۲۰۱۵ مصادف با ۱۰ آذر ۱۳۹۴ برای پلتفرم های Xbox One و Playstation 4 منتشر خواهد شد.

با بازی تاک همراه باشید.

MacTavish
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.