در بازی تاک تماشا کنید : اولین تریلر رسمی از گیم پلی بازی جدید شرلوک هولمز

به تازگی اولین تریلر از گیم پلی بازی جدید Sherlock Holmes به نام The Devil’s Daughterمنتشر شده است .

اخیرا ما فهمیدیم که تاریخ این بازی به ۱۰ ژوئن موکول شده و پیرو آن نیز تریلر جدیدی از این بازی جنایی معمایی برای طرفداران منتشر شده است .

در این ویدیو شما می توانید گرافیک بصری The Devil’s Daughter و همچنین بخش های اکشن آن را ببینید :

خطی از توضیحات رسمی بازی را بخوانید :

او با شک و ترس احاطه شده است و باید خیلی سریع از شیطان های سیاه خود فرار کند . او باید از همه ی قدرت ذهنی خود در حل مسائل استفاده کند .

مانند بازی های دیگر شرلوک هولمز ، شما باید انتظار داشته باشید که برخی از کارهای پلیسی را انجام دهید .این بار داستان در مورد زن جوانی به نام کیتیلین است که گم شده است و شما باید معمای او را کشف کنید .

در The Devil’s Daughter شرلوک و واتسون نه تنها باید تلاش کنند تا پرده از یک راز بردارند ، بلکه باید بعد از پیدا کردن آن ، راز را پیش خود نگه دارند. همچنین بازی تاک در قبل گیم پلی ۱۷ دقیقه ای از این بازی را منتشر کرده که نمایانگر موارد مختلف در بازی است . برای مشاهده آن اینجا را کلیک کنید

Devil’s Daughter توسط Frogwares توسعه داده می شود . این تیم در قبل Sherlock Holmes: Crimes & Punishments و Testament of Sherlock Holmes را نیز توسعه داده اند . همچنین چند تصویر از این بازی نیز منتشر شده می توانید آن را در زیر مشاهده کنید :

Sherlock Holmes The Devil's Daughter (1)

با بازی تاک همراه باشید.

Nathan Drake
به نظر من گیم خودش یک نوع هنره و گیمر هم هنرمند . پس چه خوبه که ما توی این دنیای پر از هنر سهیم هستیم و از این سرگرمی استفاده می کنیم م.ت - PS4 گیمر ;)
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.