به تازگی کمپانی برادران وارنر برای تبلیغ Lego Star Wars: The Force Awakens که در تابستان منتشر می شود یک ویدیو را منتشر نموده که در آن یکی از کاراکترهای این بازی را به صورت برجسته نشان می دهد.

این شخصیت کسی نیست جز خلبان X-Wing یعنی Poe Dameron که در این تریلر به نمایش در آمده است.

عملکرد کاراکترها در این ویدیو اکشن خوبی دارد ولی برخی از قسمت ها به طرز جالبی ساخته نشده است . مثلا Dameron میگوید : “نگران نباشید، من تحت فشار بهتری دارم کار می‌کنم، اگر چه به طور ایده‌آل و در بهترین حالت باید کمتر از دو تن در هر اینچ مربع باشد.” فازش چی بوده من نمیدونم 😐 صدا پیشه ی این شخصیت اسکار ایزاک است که در فیلم مردان ایکس جدید نیز حضور دارد.

ایساک تنها بازیگر The Force Awakens نیست که  دیالوگ های جدید برای بازی ضبط می کند. از هنرمندان دیگر می توان به آدام درایور (کایلو رن)، آنتونی دنیلز (C-3PO)، کری فیشر (لیا اورگانا)، دیزی ریدلی (ری)، دامنال گلیسن (ژنرال هوکس)،  گوندولین کریستی (کاپیتان فاسما)، هریسون فورد (هان سولو)، جان بویگا (فین)، لوپیتا نیانگ‌اُ (ماز کاناتا) و مکس فون سیدو (لور سن تکا) اشاره نمود.

همچنین شما قطعا متوجه شدید که در بخشی از این تریلر Dameron در کنار شخصیت Admiral Ackbar دیده می شود. با توجه به اعلام های قبلی ، Lego Star Wars: The Force Awakens نه تنها بازگو کننده ی داستان فیلم بلاکباستر دیزنی است ، بلکه شامل برخی ماموریت هایی است که زمان بین فیلم‌های Return of Jedi و The Force Awakens را پوشش می دهد.

یکی از این ماموریت ها Poe to the Rescue نام دارد که در آن عملیات شجاعانه دامرون برای نجات آدمیرال آکبار را شاهد هستیم.

Lego Star Wars: The Force Awakens در ۲۸ ژوئن ۲۰۱۶ برابر با ۸ تیر ۱۳۹۵ بر روی PlayStation 4, Xbox One, PS3, Xbox 360, Wii U, 3DS, PlayStation Vita و PC منتشر می شود.

از کاراکترهای قابل بازی در این عنوان می توان به ری، فین، دامرون، هان سولو، چوباکا، C-3PO، ژنرال هوکس، کاپتان فاسما، BB-8 و کایلو رن اشاره نمود.

تریلر این بازی را در زیر تماشا کنید :

با بازی تاک همراه باشید

برای دیدن خنده دار ترین مطالب بازی ، خلاصه خبرها، مقایسه ی تصویری و کلی مطالب خوب و جذاب دیگه به کانال تلگرام بازی تاک سربزنید ?

Nathan Drake
به نظر من گیم خودش یک نوع هنره و گیمر هم هنرمند . پس چه خوبه که ما توی این دنیای پر از هنر سهیم هستیم و از این سرگرمی استفاده می کنیم م.ت - PS4 گیمر ;)
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.