بازی قدیمی Super Star Wars بر روی PS4 منتشر خواهد شد

۲۵ آبان ۱۳۹۴ موضوعات: NES/Famicom، Wii، اخبار، اخبار بازی، پلی استیشن 4، پلی استیشن ویتا بدون دیدگاه 546 بازدید

بازی Star Wars Battlefront شرکت DICE تنها بازی  نیست که بر طبق فیلم علمی تخیلی جنگ ستارگان ساخته شده . در سال ۱۹۹۳ بازی به نام Super Star Wars بر روی کنسول های نینتندو و بعدها یعنی سال ۲۰۰۹ بر روی Wii منتشر شد . این بازی تحت لیسانس نینتندو است . حال با خبر شدیم که قرار است این بازی مجددا منتشر شود . در ادامه با ما همراه باشید

سونی اعلام کرده که بازی کلاسیک Super Nintendo یعنی Super Star Wars در این هفته بر روی PS4  و PS Vita منتشر خواهد شد

Super_Star_Wars-_The_Empire_Strikes_Back_-_1993_-_JVC_Musical_Industries

این بازی اکشن و پلتفرمر برای اولین بار در سال ۱۹۹۲ در ژاپن منتشر شد. البته سونی گفته که بر روی نسخه ی PS بازی کاملا کار کرده و به آن امکانات بسیار خوبی را اضافه کرده . از این امکانات می توان به leaderboardها ، Trophyها و آپدیت صفحه و کنترلر ها اشاره کرد.

توضیحات رسمی این بازی به شرح زیر است :

“در نقشه یک شوالیه Jedi  در زندگی خود ریسک کنید.به Luke ، Han  و Chewbacca بپوندید تا در مقابل Empireهای شیطانی بایستید.”

Super Star Wars همچنین یک بازی Cross Buy است و بدین معنی است که اگر این بازی را بر روی یکی از پلتفرم های PS خریداری کنید می توانید آن را بر روی یکی دیگر پلتفرم ها unlock کنید

Star Wars Battlefront در ۱۷ نوامبر بر روی Xbox One، PS4 و PC منتشر خواهد شد

Nathan Drake
به نظر من گیم خودش یک نوع هنره و گیمر هم هنرمند . پس چه خوبه که ما توی این دنیای پر از هنر سهیم هستیم و از این سرگرمی استفاده می کنیم م.ت - PS4 گیمر ;)
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.