بازی های جدید برای PS Vita در PSX 2015 معرفی شدند

۱۵ آذر ۱۳۹۴ موضوعات: PlayStation Experience، اخبار، اخبار بازی، پلی استیشن ویتا، نمایشگاه بدون دیدگاه 732 بازدید

اگر چه مدت زمانی بود که از PlayStation Vita خبری نداشتیم و عرضه ی آن بسیار کم شده بود اما سونی اعلام کرده به تدریج مخلوطی از عنوان های مستقل و Cross-Play را به زودی ارائه می کند.

پس از برگزاری نمایشگاه PlayStation Experience شرکت سونی در طی سخنرانی خود اطلاعات مختلفی از بازی ها و برنامه های آینده ی خود منتشر کرد.این شرکت در این بین توضیح داد در سال آینده قصد دارد تعدادی بازی جدید برای PS Vita در اختیار کاربران خود قرار دهد.

در این میان بازی های مختلفی نیز معرفی شدند که از جمله ی آن ها می توان به بازی Hitman GO اشاره کرد که در آوریل ۲۰۱۴ برای پلتفرم های IOS و اندروید توسط Square Enix منتشر شد.

علاوه بر آن بازی های دیگری از جمله عنوان کلاسیک و مبارزه ای  The Last Blade 2 و تعدادی بازی کلاسیک دیگر از عنوانین ماجراجویی Tim Schafer نیز قرار است برای PS Vita ارائه شوند.

در ادامه لیست کامل بازی های PS Vita که در رویداد برای PlayStation Experience معرفی شده اند را مشاهده می کنید که به یقین به تعداد آن ها اضافه نیز خواهد شد :

    Hitman GO

    The Last Blade 2

    Maniac Mansion: Day of the Tentacle

    Full Throttle

علاوه بر بازی هایی که در بالا نام برده شد, عنوان های جدید و دیگری نیز هم اکنون برای پلتفرم PS Vita در دسترس کاربران قرار دارند که از جمله مهم ترین آن ها می توان به Supergiant Games’ Bastion و Vlambeer’s Nuclear Throne اشاره کرد.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

MacTavish
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.