بازی Minecraft روزانه ۵۳ هزار نسخه می فروشد

مایکروسافت به تازگی اعلام کرده که تا به امروز بیش از ۱۰۶ میلیون نسخه از بازی Minecraft به فروش رسیده است. به طور دقیق ناشر تا به الان ۱۰۶,۸۵۹,۷۱۴ نسخه را به فروش رسانیده است .

این کمپانی همچنین آمار دیگری نیز از بازی Minecraft به فروش رسانیده که آن را گسترده تر نشان می دهد و این امر نشان دهنده ی این است که بازی از قبل گسترده تر است. Minecraft روزانه ۵۳,۰۰۰ نسخه در روز می فروشد. مایکروسافت همچنین اعلام کرد که افرادی که این بازی را تجربه میکنند از قبل بیشتر شده است. هر ماه Minecraft بیش از ۴۰ میلیون نسخه میفروشد و کاربران آن یز منحصر به فرد تر از نسخه های قبلی بازی سندباکس هستند.

Minecraftدر کشورهای مختلفی به فروش می رسد. ۴ نسخه از بازی در قاره ی قطب جنوب فروخته شده است.

اما در مبحث جمعیتی ، میانگین سن بازیکنان ماینکرفت ۲۹ سال است. ۶۰ درصد بازیکنان آقا و ۴۰ درصد هم خانم هستند .

مایکروسافت برای به دست آوردن Minecraft مبلغی برابر با ۲٫۵ میلیارد دلار پرداخت کرد و آن را از Mojang در سپتامبر ۲۰۱۴ خرید. مارکوس پرسون خالق این بازی چندی بعد با خرید گران ترین خانه ی بورلی هیلز به قیمت ۷۰ میلیون دلار رکورد عمارت Jay-Z و بیانسه را زد و همچنین از استودیو خارج شد.

Minecraft هم اکنون بر روی کنسول ها و پی سی در دسترس است.

Nathan Drake
به نظر من گیم خودش یک نوع هنره و گیمر هم هنرمند . پس چه خوبه که ما توی این دنیای پر از هنر سهیم هستیم و از این سرگرمی استفاده می کنیم م.ت - PS4 گیمر ;)
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.