بازی Minecraft: Story Mode هم اکنون به صورت رایگان بر روی PC در دسترس است

۳۰ تیر ۱۳۹۵ موضوعات: اخبار، اخبار بازی، کامپیوتر بدون دیدگاه 13,741 بازدید

بازیکنانی که مایل هستند تا Minecraft: Story Mode را بر روی PC تجربه کنند و هم اکنون باید خنده بر لب های آنها بنشیند چرا که قرار است تا اپیزود اول آن به صورت رایگان بر روی این پلتفرم به صورت رایگان در دسترس قرار داده شود.

فروشگاه Microsoft هم اکنون قسمت اول این سری را ب صورت رایگان در دسترس قرار داده است و هم اکنون برای ۱۰ روز باقی می ماند.

اگر شما از قسمت اول آن لذت بردید و می خواهید بقیه را نیز تجربه کنید ، می توانید آنها را با تحفیف با قیمت به صرفه دریافت کنید.

خلاصه ای از توضیحات این سری را در فروشگاه مایکروسافت مشاهده کنید :

در پنج قسمت سری اپیزودیک ، شما بر روی ماجراجویی خطرناک سوار می شوید و اتفاقات را باید در طی Overworld ، Nether و End بررسی کنید.

شما و دوستانتان باید به افسانه ی Order of the Stone : Warrior, Redstone Engineer, Griefer و Architect ادای احترام کنید. در حالی که EnderCon در امید است که Gabriel the Warrior را ملاقات کند و دوستان شما کشف کردند که برخی چیزها کاملا دروغ است، برخی چیزها وحشتناک است . وحشت به راه انداخته شده و شما باید محموعه ای از ماموریت ها رو برای پیدا کردن The Order of the Stone انجام دهید،چرا که باید جهان خود را از فراموشی نجات دهید.این بازی فقط در نسخه ی ویندوز ۱۰ بازی ارائه می شود . به هر حال رایگان بودن بازی خود به تجربه ی بازی می ارزد.

 

Nathan Drake
به نظر من گیم خودش یک نوع هنره و گیمر هم هنرمند . پس چه خوبه که ما توی این دنیای پر از هنر سهیم هستیم و از این سرگرمی استفاده می کنیم م.ت - PS4 گیمر ;)
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.