باز هم ارتقا اجباری ویندوز ۱۰ کار دست مایکروسافت داد!

28 ژوئن 2016 موضوعات: اخبار، اخبار اینترنتی، اخبار دنیای فناوری بدون دیدگاه 991 بازدید

بر طبق اخباری که از سیاتل تایمز به دست ما رسیده است ، یک خانم از مایکروسافت به علت ارتقا اجباری ویندوز ۱۰ شکایت کرد و این شرکت مجبور شد به او ۱۰٫۰۰۰ دلار جریمه پرداخت کند. در ادامه با ما همراه باشید

تری گلدشتاین از سائوسالیتو کالیفرنیا  گفت که چند روز قبل از انتشار ویندوز ۱۰ توسط مایکروسافت در جولای ۲۰۱۵ ، کامپیوتر او که مربوط به آژانس مسافرتی است بدون اجازه این سیستم عامل را دانلود کرده و باعث شده تا سیستم او مختل گردد و برای مدتی غیرقابل استفاده باشد. او می گوید که کسی از من نپرسید که آیا می خواهی سیستم عامل خود را دانلود کنی یا نه.

او تلاش می کند تا مشکل خود را از طریق بخش پشتیبانی مشتریان اعلام کند ، ولی باز هم این مسئله به او کمکی نمی کند و به همین علت او تصمیم می گیرد تا مایکروسافت را پای میز محاکمه ببرد. او به دنبال غرامت دستمزد از دست داده و پوشش هزینه یک کامپیوتر جدید بود.

دادگاه تشکیل شده و گلدشتاین برنده ی ۱۰٫۰۰۰ دلار غرامت می شود ، ولی مایکروسافت درخواست تجدید نظر می دهد. یک نماینده از مایکروسافت گفت که آنها اصلا مایل نیستند تا غرامت بیشتری را در آینده برای اینگونه شکایت ها بپردازند ، چرا که آنها هرگونه خطا و اشتباه در این زمینه را رد می کنند.

در ماه می ، مایکروسافت راه دیگری را برای آپدیت در دستگاه ها در نظر گرفته است. سی نت گزارش می دهد:

به جای یک گزینه ی ساده جهت نصب یا عدم نصب آخرین سیستم عامل ، مایکروسافت هم اکنون به صورت اتوماتیک یک برنامه ی زمانی را برای آپدیت پی سی ویندوز ۱۰ شما ارائه می دهد. اگر شما آپدیت نرم افزاری را نمی خواهید و مایل هستید تا تاریخ نصب را تغییر دهید بر روی لینک در پیام ها کلیک کرده و گزینه ای را برای تنظیم مجدد تاریخ نصب و همچنین کنسل کردن آن انتخاب کنید.

همچنین در ماه می اعلام شد که ویندوز ۱۰ هم اکنون بر روی ۳۰۰ میلیون دستگاه نصب است که شامل PC ، Xbox One و تلفن های همراه می شود.

با بازی تاک همراه باشید

Nathan Drake
به نظر من گیم خودش یک نوع هنره و گیمر هم هنرمند . پس چه خوبه که ما توی این دنیای پر از هنر سهیم هستیم و از این سرگرمی استفاده می کنیم م.ت - PS4 گیمر ;)
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.