با برترین عناوین جهان باز ۲۰۱۶ آشنا شوید

۲۶ بهمن ۱۳۹۴ موضوعات: Wii، اخبار، اخبار بازی، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، کامپیوتر، مطالب ویژه، مقالات بدون دیدگاه 859 بازدید

محبوبیت بازی های جهان باز بیشتر به خاطر دنیای بزرگ و فضای بازی است که گیمر میتواند در آن آزادانه پرسه بزند و چیزهای جدیدی کشف کند . ۲۰۱۵ ، سالی بود که در آن ما شاهد عرضه ی بازی های بزرگی نظیر Call of Duty : Black Ops 3 ، Fallout 4 ، Star Wars Battlefront و … بودیم. امسال هم دست کمی از سال قبل ندارد و همه ی گیمرها بازی های بزرگی را تجربه خواهد کرد . این بازی های در ژانرهای مختلف شوتر ، ترسناک و … ارائه می شوند . اما تا به حال با خود فکر کرده اید که بازی های جهان باز امسال کدام ها هستند ؟ اگر می خواهید به پاسخ سوال خود برسید ، این پست را مطالعه کنید.

می خواهیم در این پست بدانیم که چه بازی های Open Worldی در امسال انتظار ما را می کشند.

Far Cry Primal

image_far_cry_primal-30616-3404_0001

تاریخ انتشار : Xbox One, PS4 در ۲۳ فوریه ، در ۱ مارس ۲۰۱۶

ناشر : یوبی سافت

به عصر حجر خوش آمدید … زمان ماجراجویی های بی حد و حصر و خطرات فراوان. زمانی که ماموت های عظیم و ببرهای دندان شمشیری در کره ی زمین فرمانروایی می کردند و بشریت در زنجیره ی غذایی آنها نقش مهمی داشت .به عنوان آخرین بازمانده گروه شکارتان ، شما خواهید آموخت که چگونه سلاح ها و ابزارهای مختلفی برای خود بسازید ، شکارچیان جدید را دفع کنید و قبایل دشمن در سرزمین اُروس را به تسخیر خود در آورید. جهان پهناور و خطرناکی در انتظار شماست …

برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد این بازی پیش نمایش Far Cry Primal را بخوانید

No Man’s Sky

no_mans_sky_4

تاریخ انتشار در ژوئن ۲۰۱۶ بر روی PC, PS4

ناشر: Hello Games

سبک این بازی اکشن و ماجراجویی است که در آن کمی تخیل گنجانده شده است. طبق گفته تهیه کننده فیلم بازی بر اساس روش ۳۲ بیتی ساخته شده بود، اما این موضوع برای آنها مورد رضایت نبود. پس او تصمیم گرفت که سیستم را به ۶۴ بیتی ارتقاء دهد. بعد از این جریان او اعلام کرد :حال اگر بخواهید در این بازی سفر ماجرا جویانه خود را آغاز کنید، باید ۵۸۵ میلیارد سال زمان صرف کنید. این ایده به حدی قوی است که در آن الگوریتمی نوشته شده که وقتی شما یک دکمه را میزنید، چندین هزار سیاره با پوشش گیاهی و جانوری منحصر به فرد تولید میشود!

برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد این بازی پیش نمایش No Man’s Sky را بخوانید

The Legend of Zelda

the-legend-of-zelda-wii-u

تاریخ انتشار : نامشخص در سال ۲۰۱۶ بر روی Wii U

ناشر : نینتندو

The Legend of Zelda یک بازی اکشن ماجراجویی است که در یک دنیای کاملا شبیه به بازی اصلی روی می دهد . در این بازی سه شخصیت اصلی وجود دارند، یک جادوگر، یک پرنسس که دزدیده شده و یک پسر که ناجی این بازی است. نام او لینک است.به نظر می رسد این بازی ترکیب جالبی از بازی های قدیم نینتدو است و همانطور که از نامش پیداست یک افسانه است. گرافیک این بازی هم ارتقاء خوبی یافته است.در این بازی شما ماموریت دارید تا Zelda را پیدا کنید و برای انجام این کار مهم به لینک کمک کنید. Legend Of Zelda به حدی جذاب است که شما می توانید به مکان های مختلف و دلخواه سفر کنید. در حقیقت بازی به نحوی ماجراجویانه است.

برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد این بازی پیش نمایش The Legend of Zelda را بخوانید

Star Citizen

star-citizen-2

تاریخ انتشار : نا مشخص در سال ۲۰۱۶ بر روی PC

ناشر :   Cloud Imperium Games

یک فرصت استثنایی برای اینکه در فضا به ماجراجویی بپردازید و یک زندگی جنجالی داشته باشید . Star Citizen شما را در نیمه ی زندگی قرار می دهد . با دوستان خود به اکتشاف و نبرهای فضایی بروید و چیزهای جالب فضا را پیدا کنید . این فرصتی است برای انسان های عادی که نمی توانند پا به فضا گذارند تا با محیط این دنیای خلق شده ی زیبا آشنا شوند. در این بازی ممکن است با دشمنان و ناشناختگان هم آشنا شوید و یه سلامی هم به اونا بکنید 😀 همچنین باید راه خود را در کهکشان مشخص کنید اینکه می خواهید یک تاجر فضایی باشید ، یک دزد دریایی و با اینکه یک فضا نورد کنجاور در این دنیای بزرگ و ساکت .البته ممکن است با بخش تک نفره ی آن کمی به مشکل بربخورید ، چرا که Squadron 42 بازی جدا از آن منتشر می شود و شما در ابتدا با یک بازی فضایی MMO سر و کار دارید

Tom Clancy’s The Division

Bazitalk-E3-Gameplay-Trailer-99504-1-Tom-Clancys-The-Division-WideWallpapersHD-1920x1080

تاریخ انتشار : ۸ مارس ۲۰۱۶ بر روی PC, Xbox One, PS4

ناشر : یوبی سافت

داستان بازی به طور کلی در رابطه با یک بیماری خاص است که به دلیل حمله ی بیوتروریستی که در کشور قرار گرفته به وجود آمده است . این حمله که به طور خود خواسته توسط دولت آمریکا انجام شد پروژه ای بود به نام ” زمستان تاریک ” که ایالات متحده آن را اجرا کرد عملیاتی که تمامی قصدش عکس العمل مقامات و واکنش مردم بود بیماری ای بین مردم پخش شد که ترس را در وجود تک تک آن ها به وجود آورد. این شبیه ساز بیوتروریستی که مردم آمریکا به نام ” جمعه ی سیاه ” آن را به خاطر می آورند راس داستان این بازی قرار گرفته که دولت آمریکا توانست پس از ۵ روز آن را خنثی سازد اما طراحان این بازی بعد از سه ماه تحقیق و بررسی کامل در رابطه با آن به داستان اصلی بازی این رسیدند و تغییراتی اساسی در آن ایجاد کردند.

برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد این بازی پیش نمایش The Division را بخوانید

Homefront: The Revolution

2547289-homefront+the+revolution+announce+4

تاریخ انتشار : ۱۷ می ۲۰۱۶ بر روی PC, Xbox One, PS4

ناشر : Dambuster Studios

داستان بازی در کنار متفاوت و جدید بودن یک تجربه ی هیجان انگیز و فراموش نشدنی را برای بازیکنان به ارمغان می آورد- داستان این نسخه از بازی به صورت کامل از نسخه ی ابتدایی آن جداست و حوادث آن در سال ۲۰۲۹ رخ می دهد.بازی در اصل مردمان آمریکایی را نشان می دهد که در مقابل ملت کره ی شمالی ایستادگی کرده و قصد دارند کشور خود را پس بگیرند. شما در این نسخه از بازی دیگر جزیی از افراد نظامی نیستید بلکه سربازانی از نیروی مقاومت کشور آمریکا می باشید که از مردمان محکم و قوی تشکیل شده است. مردمانی که قصد دارند با همت و پشتکار در مقابل نیروی متجاوز کره ی شمالی ایستادگی کرده تا بتوانند با آزادی در کشور خود زندگی کنند.

برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد این بازی پیش نمایش Homefront: The Revolution را بخوانید

Mass Effect Andromeda

mass_effect_andromeda_e3_trailer_5-600x337

تاریخ انتشار: سه ماهه ی چهارم سال ۲۰۱۶ بر روی PC, Xbox One, PS4

ناشر : BioWare

Mass Effect Andromeda در یک کهکشان جدید به نام Andromeda اتفاق می افتد و روند بازی در این نسخه بر روی اکتشافات مختلف تمرکز دارد. یعنی شما باید مدام از این سیاره به آن سیاره رفته و چیزهای مختلف را کشف کنید . پس با این حساب ، هر چه بیشتر بگردید و پیدا کنید به امتیاز بهتری دست می یابید.شما می توانید در Andromeda ماکویی که در نسخه ی جدید بسیار بهبود یافته را برانید و دشمنان را یکی یکی از لب تیغ بگذارنید. علاوه بر این می توانید یک تیم ماجراجو تشکیل دهید و مبارزات مختلفی در این کهکشان نو انجام دهید . به نظر می رسد امکاناتی که درون این وسیله ی قرار داده شده از قبل خیلی بهتر شده باشد تا بازیکن بهتر بتواند با آن در سیاره به اکتشاف بپردازد

برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد این بازی پیش نمایش Mass Effect Andromeda را بخوانید

Mafia III

2916977-mafiaiii_trailer_05

تاریخ انتشار : نامشخص در سال ۲۰۱۶ بر روی PC, Xbox One, PS4

ناشر :   ۲K Czech

در این نسخه از بازی شخصیت اصلی که Lincoln Clay نام دارد به عنوان هسته ی اصلی Mafia III محسوب شده و با دوستان خود سعی دارد انتقام خانواده ی خود را بگیرد.او یکی از کهنه کار ترین سربازان جنگی در ویتنام است که تاکنون درد و رنج مردمان خود را بسیار دیده , لینکولن سربازی تواناست که همیشه از مردم رنج دیده ی خود دفاع کرده و مانند کوه پشت آن ها بوده است.او پس از این که از تمامی حقوق خود محروم شد تصمیم گرفت تا این راه را انتخاب کند تا به دیگران اجازه ندهد مردمان دیگری را از حقوقشان محروم کنند به همین دلیل به جنگ رفت و اکنون یک سرباز آموزش دیده و با مهارت می باشد.لینکولن در یک یتیم خانه بزرگ شد و در آن جا بر خلاف انتظارش خانواده ای پیدا کرد که هیچ وقت فکر نمی کرد دوباره چنین خانواده ای داشته باشد.

برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد این بازی پیش نمایش Mafia III را بخوانید

Mirror’s Edge Catalyst

2885762-me+catalyst_screen4

تاریخ انتشار : ۲۴ می ۲۰۱۶ بر روی PC, Xbox One, PS4

ناشر :   EA DICE

اگر نگاهی به اولین بازی Mirror’s Edge 2 می بینیم که مراحل تقریبا خسته کننده و تکراری است. به همین علت کمپانی مجبور به ساخت ریبوت این بازی گردید. در این ریبوت شما با یک جهان آزاد برای اکتشافات بزرگ رو به رو هستید. این موضوع بیشتر در حالت آنلاین این بازی مشاهده می شود. در این حالت شما آزادانه به هرجا که می خواهید می روید و سطح آزادی خود را در این بازی تعیین می کنید. همچنین شما می تواند به دو حالت یک نفره و چند نفره به بازی بپردازید. در بخش چند نفره ی بازی دو بخش co-op و time trials وجود دارد.

برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد این بازی پیش نمایش Mirror’s Edge Catalyst را بخوانید

امیدواریم در این مقاله با برترین بازی های جهان باز ۲۰۱۶ آشنا شده باشید

Nathan Drake
به نظر من گیم خودش یک نوع هنره و گیمر هم هنرمند . پس چه خوبه که ما توی این دنیای پر از هنر سهیم هستیم و از این سرگرمی استفاده می کنیم م.ت - PS4 گیمر ;)
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.