با قابلیت های جدید Black Desert Online آشنا شوید+اسکرین شات

۳۰ تیر ۱۳۹۵ موضوعات: اخبار، اخبار بازی، کامپیوتر بدون دیدگاه 682 بازدید

پس از این که دو کلاس جدید به بازی Black Desert Online اضافه شد, هم اکنون بسته ی الحاقی جدید و بزرگی با قابلیت های ویژه برای آن ارائه شده است.

این محتویات اضافی شامل اقیانوس های عظیم برای کشتی رانی, نبرد های دریایی, سیستم تجارت جدید و مواردی از این قبیل می باشد که می توان از تمامی آن ها استفاده کرد.

هم اکنون در گیم پلی بازی می توان با کشتی های بزرگ به تجارت و یا حتی نبرد با دیگر دشمنان پرداخت. در کنار آن هیولاهای غول پیکر به بازی اضافه شده اند که در بین نبرد با نیروهای دریایی مختلف سد راه شما قرار دارند و گیم پلی بازی را هیجان انگیز تر از گذشته خواهند کرد.

هم اکنون قادر خواهید بود به مناطق مختلفی سفر کرده و حتی در سواحل آن ها لنگر بیندازید تا بتوانید از امکانات جدید و مختلف بازی استفاده کنید.قاره ی Haseo به بخش شمالی بازی اضافه شده و در آن قسمت می توانید ب تجارت بپردازید و در عین حال آیتم ها و تجهیزات جدید برای خود خریداری کنید.

شما هم چنین می توانید برا اکتشاف به زیر اقیانوس ها رفته و با استفاده از امکاناتی که در اختیار دارید کار های مختلفی درون گیم پلی بازی انجام دهید.

در حال حاضر این بسته ی الحاقی بر روی سرور های کره ای بازی Black Desert Online قابل استفاده و اجرا می باشد و هنوز مشخص نشده که در کشور های غربی نیز ارائه می شود یا خیر.

با این حال تصاویر بسیار جذاب و دیدنی از قابلیت های آن به اشتراک گذاشته شده که در ادامه می توانید آن ها را مشاهده کنید :

BlackDesert-12

بازی زیبای Black Desert Online در سال ۲۰۱۴ در کشور کره ی جنوبی منتشر شده و مورد استقبال کاربران بسیاری قرار گرفت. با این حال این بازی در تاریخ ۳ مارس ۲۰۱۶ بر روی PC برای کشور های غربی نیز ارائه شد و هم اکنون کاربران بسیاری در حال تجربه ی آن هستند.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

MacTavish
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.