با محتویات Loot Crate Edition بازی Gears of War 4 آشنا شوید

۲۴ تیر ۱۳۹۵ موضوعات: اخبار، اخبار بازی، ایکس باکس وان، کامپیوتر بدون دیدگاه 570 بازدید

مایکروسافت و Loot Crate به تازگی یک نسخه ی Loot Crate Edition برای بازی جدید و محبوب Gears of War 4 معرفی کرده اند که دارای قابلیت های بسیر ویژه ای می باشد.

کاربران هم اکنون دو گزینه در اخیتار دارند که اولین آن شامل یک نسخه ی کپی و دیجیتالی از بازی Gears of War 4 بوده و قیمت آن ۱۳۰ دلار می باشد. در کنار آن امکانات فیزیکی مختلفی همچون ۷ Lancer و یک COG-sanctioned swag فوق العاده زیبا در این نسخه جای گذاری شده است.

3093920-loot

گزینه ی دیگر هم یک نسخه ی دیگر با قیمت ۷۵ دلار است که به همراه یک ۴٫۵″ Lancer بیشتر ارائه شده اما نسخه ی کپی از بازی درون آن وجود ندارد.

البته به نظر می رسد آیتم های دیگری نیز درون این بسته ی جدید وجود داشته باشد اما هنوز به صورت رسمی محتویات اصلی درون آن تایید نشده است. با این حال تصویری از سلاحی منحصر به فرد به اشتراک گذاشته شده است و اگر تا فردا ۱۵ جولای این نسخه از بازی را پیش خرید کنید می توانید Lancer pin طلایی را دریافت کنید.

3093923-pin

بازی جدید Gears of War 4 نیز برای انتشار در تاریخ ۱۱ اکتبر ۲۰۱۶ برابر با ۲۰ مهر ۱۳۹۵ برای پلتفرم های Xbox One و PC برنامه ریزی شده است. در کنار آن اگر شما نسخه ی دیجیتالی آن را برای Xbox One خریداری کنید نسخه ی PC آن را به رایگان دریافت می کنید. در مقابل این امکان برای نسخه ی PC بازی هم وجود دارد و با خرید نسخه ی دیجیتالی آن یک نسخه ی کپی از Xbox One بازی دریافت خواهید کرد.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

MacTavish
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.