با نسخه ی بتا بازی Minecraft همراه باشید.

[signoff icon=”icon-bookmark”]به زودی باید شاهد نسخه ای بتا از بازی Minecraft برای ویندوز ۱۰ با قابلیت های بسیاری باشیم .[/signoff]

به تازگی اخباری منتشر شده است که اعلام می کند به زودی باید شاهد نسخه ای بتا از بازی Minecraft باشیم .

اینطور که متوجه شده ایم این نسخه ی بتا برای ویندوز ۱۰ می باشد و به بازیکنان اجازه خواهد داد تا بتوانند نسخه ی کامل بازی را آن طور که دوست دارند شکل بدهند و تغییراتی در آن ایجاد نمایند.

در این نسخه از بازی ۷ بازیکن می توانند به صورت همزمان در Minecraft بازی کنند. هم چنین با استفاده از قابلیت cross-platform این بازی می تواند بین بازیکنان موبایل , شبکه ی Xbix Live و پلتفرم  PC انجام شود و به وسیله ی این قابلیت چندسکویی , بازیکنان سیستم های متفاوت می توانند به همراه هم از نسخه ی بتای Minecraft لذت ببرند.

قابل ذکر است بازیکنانی که از نسخه ی PC این بازی استفاده می کنند می توانند نسخه ی بتای آن را به صورت رایگان دریافت کنند.

البته باید ذکر کرد که دیگران نیز با قیمت کمی برابر ۱۰ دلار می توانند به این نسخه از بازی دسترسی داشته باشند و از آن لذت ببرند.

علاوه بر آن علاقه مندانی که نسخه ی بتای این بازی را خریداری کنند نیز از مزایایی بهره مند خواهند شد و آن هم نسخه ی نهایی بازی Minecraft برای ویندوز ۱۰ به صورت رایگان خواهد بود.

با توجه پیشرفت و قابلیت های جدید که در ویندوز ۱۰ وجود دارد شما می توانید این نسخه از بازی را بر روی این ویندوز با استفاده از کنترلر , لمس و صفحه کلید تجربه کنید.

هم چنین با قابلیت GameDVR که در این نسخه وجود دارد می توانید انواع لحظات زیبا و خاطره انگیز در بازی خود را ضبط کنید و آن ها را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

این نسخه همزمان با ویندوز ۱۰ و در تاریخ ۲۹ جولای ۲۰۱۵ منتشر خواهد شد.

با بازی تاک همراه باشید.

برچسب‌ها:
MacTavish
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.