با Edition های جدید Killer Instinct و محتویات آن ها آشنا شوید

۲۴ تیر ۱۳۹۵ موضوعات: اخبار، اخبار بازی، ایکس باکس وان، کامپیوتر بدون دیدگاه 1,628 بازدید

در حال حاضر می توانید هر یک از کاراکتر های مبارز بازی Killer Instinct را خریداری کنید و در کنار آن آیتم و لوازم دیجیتالی مختلف دیگری نیز دریافت کنید. با این حال اگر شما می خواهید این بازی و آیتم های آن را به صورت بسته ای و فیزیکی دریافت کنید, پس باید تا سپتامبر صبر داشته باشید.

در کنار آن هم اکنون قادر به پیش خرید نسخه ی Definitive Edition بازی از آمازون خواهید بود که آن هم دارای قابلیت های جدید و آیتم های متفاوتی برای Killer Instinct می باشد.

نسخه ی Killer Instinct: Definitive Edition بازی دارای تمامی ۳۶ کاراکتر درون بازی و هم چنین ۲۰ محیط مبارزاتی از سه فصل اول این بازی می باشد. فصل چهارم آن هنوز به صورت رسمی اعلام نشده اما به احتمال زیاد کاربران بسیاری هم اکنون در حال تهیه ی محتوای اضافی برای دیگر فصل های بازی می باشند.

این نسخه هم چنین شامل بازی های کلاسیک این سری مبارزه ای از جمله Killer Instinct (1995) و Killer Instinct 2; موسیقی متن اورجینال بازی و هم چنین بسته های پاداش حاوی پوسته های مختلف از جمله پاداش ویژه ی Gold Gargos می باشد.

قیمت این نسخه از بازی ۴ دلار در نظر گرفته شده است و تنها برای کنسول Xbox One قابل استفاده می باشد. هرچند پولی که برای دریافت تمامی کاراکتر ها و محیط های مبارزه درون بازی پرداخت می کنید به شما اجازه می دهد از آن ها در هر دو نسخه ی Xbox One و PC بازی استفاده کنید.

علاوه بر آن نسخه ی دیگری از بازی با نام Killer Instinct: Supreme Edition با قیمت ۵۰ دلار ارائه شده که شامل ویژگی های بیشتری از جمله, تمامی کاراکتر های بازی, لوازم جانبی مختلف و لباس های گوناگون برای مبارزان می باشد. علاوه بر آن  نیز در آن ۱۸,۰۰۰ KI Gold و یک VIP 2 XP Booster نیز جای گذاری شده است.

بازی زیبای Killer Instinct هم اکنون برای ویندوز ۱۰ در دسترس کاربران قرار دارد و می توان آن را از فروشگاه ویندوز دریافت کرد. شما می توانید حداقل سیستم مورد نیاز این فصل از بازی برای اجرای آن بر روی PC را نیز در این پست مشاهده نمایید.

با شروع فصل سوم از نسخه ی PC بازی Killer Instinct شخصیت های جدیدی نیز به فهرست مبارزان این بازی افزوده شد که تمامی آن ها برای هر دو پلتفرم Xbox One و PC معرفی شده اند و قابل استفاده می باشند.

در کنار آن season pass بازی نیز هم اکنون با قیمت ۲۰ دلار برای هر دو پلتفرم اصلی بازی در دسترس قرار دارد که شامل مجموعه ای از هشت کاراکتر افزوده شده به بازی می باشد.

شایان ذکر است که چهار نفر از این شخصیت های جدید در حال حاضر قابل استفاده می باشند که Arbiter از سری Halo, شخصیت Rash از بازی محبوب Battletoads و در انتها Tusk و Kim Wu دو کاراکتر از Killer Instinct 2 را شامل می شود.

در نهایت Killer Instinct یک بازی رایگان است و از قابلیت cross-platform نیز پشتیبانی می کند و می توان آن را بین دو پلتفرم PC و Xbox One نیز تجربه کرد.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

MacTavish
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.