بروزرسانی بعدی Halo 5 دارای چه ویژگی هایی است؟

۲۹ تیر ۱۳۹۵ موضوعات: اخبار، اخبار بازی، ایکس باکس وان بدون دیدگاه 663 بازدید

پس از آن که آپدیت جدید بازی Halo 5 در اواخر ماه ژوئن ارائه شد, هم اکنون استودیو ۳۴۳ Industries باری دیگر حالت Warzone Firefight درون بازی را بروزرسانی کرده و امکانات جدید به آن اضافه می کند.

طبق توضیحاتی که به تازگی در پستی جدید در وبلاگ مخصوص آپدیت های بازی اعلام شده, به زودی قرار است بروزسانی دیگری ارائه شود تا تغییراتی بر روی حالت Warzone Firefight بازی ایجاد کند.

این تغییرات بر روی پنج نقشه در این حالت اعمال شده که شامل بهبود در کنترل بازی هنگام مبارزه برای کشتن در حال حرکت و هم چنین راحت یافتن مکان های مختلف درون نقشه می باشد.

طراح بخش چند نفره ی بازی آقای David Ellis توضیح داد, در ماه آوریل سال جاری نیز یک نسخه ی بتا از این حالت در اختیار بازیکنان قرار گرفت که در آن تنها یک نقشه در اختیار بازیکنان قرار داشت. هم اکنون هر شش نقشه ارائه شده و پیشرفت های بسیاری نیز کرده است, ایشان توضیح دادند که با استفاده از بازخودکاربران به نسخه ی بتای ماه آوریل هم اکنون توانسته اند تا امکانات بیشتری درون این حالت قرار داده و بسیاری از مشکلات آن را نیز برطرف کنند.

علاوه بر آن سازنگان با توجه به درخواست و پیشنهادات کاربران نیز سعی کرده اند تا این حالت را به بهترین نحو ممکن و متناسب با سلیقه و نظر بازیکنان طراحی کنند.

آقای اِلیس هم چنین تایید کرد که از هم اکنون خود را برای بروزرسانی های آینده ی بازی نیز آماده می کند و با کمک تیم سازنده امکانات و قابلیت های بیشتری را در اختیار کاربران قرار می دهد.

وجود امکانات بیشتر در یک بازی باعث می شود بازیکنان آن بیشتر از تجربه ی بازی مورد علاقه ی خود لذت ببرند و همین راضی بودن آن ها خود موفقیتی بزرگ برای بازی محسوب می شود.

سازندگان Halo 5 نیز هم چنان در تلاش هستند تا آن را در آینده بهتر و با کیفیت تر در اختیار طرفداران قرار دهند, ما نیز امیدواریم بروزرسانی های آینده ی این بازی باعث گسترده شدن بیشتر آن شود.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

MacTavish
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.