بزرگ ترین آپدیت Minecraft هم اکنون در دسترس است

مایکروسافت در روز جمعه بزرگ ترین آپدیتی که تاکنون منتشر شده است را برای همه ی کنسول های بازی Minecraft بغیر از Wii U شرکت نیتندو در دسترس کاربران قرار داد.

علاوه بر آن این بروزرسانی رایگان شامل یک معجون رایگان, بلوک, اراذل و اوباش و biomesهای مختلف می باشد.

یک biomes جدید که شامل Redwood forests, Mega-Taiga و the Deep Ocean می شود, این در حالی است که blocksهای جدید نیز به بازی Minecraft اضافه شده است که شامل Granite, Red Sandstone, Sea Lanterns, Slime و Packed Ice می باشد.

محتویات جدید نیز هم اکنون در دسترس می باشند که شامل Blue Orchids, Sunflowers, Azure Bluets, Tulips و Lilacs می باشد و این در حالی است که محصولاتی غذایی برای خرگوش های درون بازی نیز با این بروزرسانی به آن اضافه می شود.

شرکت مایکروسافت در وبلاگ این بازی پستی قرار داد و چنین گفت :

” اگر شما دوست دارید بیشتر در ماجراهای خارق العاده در جهانی که خودتان ساخته اید قدم بگذارید, نترسید چرا که ما شما را پشتیبانی خواهیم کرد.”

این شرکت هم چنین اضافه کرد :

” این آپدیت جدید شامل یک مقبره ای در زیر اقیانوس ها با نام Ocean Monuments می باشد که در بخش Elder Guardians بازی در انتظار شماست تا شجاعتتان را نشان دهید.

موارد نادر و اتاق های پر از کنج بسیاری در این مکان وجود دارد که در انتظار کسانی است که جرات وارد شدن به آن را داشته باشند.”

در ادامه برای آشنایی بیشتر با این بروزرسانی جدید می توانید تصاویر زیر را مشاهده کنید :

Bazitalk-2981154-3

این بروزرسانی جدید برای بازی Minecraft به تازگی برای پلتفرم های Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4 و PlayStation 3 در دسترس می باشد.نسخه ی Wii U از بازی Minecraft نیز دیروز منتشر شد.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

MacTavish
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.