تاریخ انتشار دقیق بازی Cossacks 3 مشخص شد

۳۰ تیر ۱۳۹۵ موضوعات: اخبار، اخبار بازی، کامپیوتر، لینوکس، مک بدون دیدگاه 14,399 بازدید

استودیو GSC Game World به تازگی تاریخ انتشار دقیق بازی Cossacks 3 را مشخص کرد که در ماه سپتامبر می باشد.

این استودیو توضیح داد که تاریخ عرضه ی Cossacks 3 در واقع ۲۰ سپتامبر برای PC می باشد و کاربران می توانند به تمامی مکانیک های درون بازی و امکانات بازسازی شده ی درون آن دسترسی داشته باشند.

این بازی جدید داراری تصاویر ۳D و مدرن بسیاری می باشد که از گرافیک و کیفیت بالایی برخوردار بوده و دارای قابلیت های بسیاری می باشند. این بار تا ۱۰٫۰۰۰ سرباز بر روی صفحه نماش بازی قابل مشاهده بوده و همین امر باعث می شود تا گیم پلی بازی بسیار هیجان انگیزتر از گذشته باشد.

حدود ۷۰ واحد مختلف درون بازی وجود دارد که هر یک از آن ها شامل تعداد زیادی سرباز می شوند و در نبر های حماسی و بزرگ بازی باید با هم به مقابله پرداخته و هیجان زیادی را تجربه کنید.

در کنار آن ۵ کمپین تک نفره با قابلیت ها و امکانات گوناگون به همراه ۸ نبر بزر چند نفره درون بازی وجود دارد که هر یک از آن ها دارا ویژگی های مختص به خود می باشند.

استودیو GSC Game World توضیح داد که بازی Cossacks 3 در واقع یک نسخه ی بازسازی شده از اولین بازی این سری است که در اصل برای اولین بار در سال ۲۰۰۰ منتشر شد و توانست مورد استقبال کاربران بسیاری قرار بگیرد.

این بازی جدید هم اکنون از قالیت های بسیار بیشتری برخوردار بوده و در عین حال دارای گرافیکی عالی و تصاویر ۳D با کیفیت عالی و سه بعدی می باشد که بدون شک می تواند بسیار بیشتر از گذشته مورد توجه طرفداران این سری قرار بگیرد.

بازی Cossacks 3 هم اکنون دارای گزینه های تاکتیکی بی نهایت می باشد که از جمله ی آن ها می توان به ساخت و ساز ساختمان ها, تولید مواد اولیه, انتخاب گسترده ای از واحد های مختلف و حتی چشم انداز های عالی و تاثیر آن ها بر روی بازی اشاره کرد.

هم اکنون منتظریم تا Cossacks 3 در ماه سپتامبر عرضه شده و پس از آن به موفقیت های بسیاری دست پیدا کند تا مثل گذشته مورد توجه علاقه مندانش باشد.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

MacTavish
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.