تاریخ انتشار Dark Souls 3 مشخص شد

۱۴ آذر ۱۳۹۴ موضوعات: PlayStation Experience، اخبار، اخبار بازی، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، کامپیوتر، نمایشگاه بدون دیدگاه 1,286 بازدید

بعد از سوئیچ کردن تاریخ انتشار های مختلف از اوایل سال ۲۰۱۶ به آوریل ، بالاخره تاریخ دقیق عرضه ی Dark Souls 3 مشخص گردید . در ادامه با ما همراه باشید

بازی Dark Souls 3 در ۱۲ آوریل منتشر خواهد شد.این خبر توسط یک تریلر منتشر شده که در آن گیم پلی این بازی مورد انتظار به نمایش درآمده است .

نام این ویدیو Darkness has Spread است و در آن جزئیاتی قابل مشاهده است که در قبل هرگز آن را ندیده بودیم .علاوه بر این، ویدیو ذکر شده نگاه نزدیک تری از دنیای تاریک وآخر الزمانی بازی به ما میدهدو همچنین تداد زیادی از دشمنان که آنها را در قبل با آنها آشنایی نداشتیم را به نمایش در می آورد. به خصوص در نمایشگاه عکس و ویدیوی زیادی در این رابطه عرضه شد، ولی هم اکنون میتوانیم چیزهای زیادی در مورد بازی بفهمیم که از یکی از آنها موجود تاریک داخل بازیست که نقش مهمی را در داستان Dark Souls ایفا میکند .

نامکو همچنین اعلام کرده که نسخه های روز اول و همچنین نسخه های مختلف Special بازی وجود خواهد داشت . اگرچه تا کنون جزئیاتی در مورد این نسخه ها منتشر نشده بود، ولی اطلاعات زیادی در مورد آن توسط رسانه ها لو رفته.

Dark Souls 3 در دوازده آوریل بر روی سه پلتفرم های PC، PS4 و Xbox One منتشر خواهد شد

Nathan Drake
به نظر من گیم خودش یک نوع هنره و گیمر هم هنرمند . پس چه خوبه که ما توی این دنیای پر از هنر سهیم هستیم و از این سرگرمی استفاده می کنیم م.ت - PS4 گیمر ;)
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.