تاریخ عرضه ی نسخه ی بتای Halo Wars 2 بر روی PC مشخص شد

19 ژوئن 2016 موضوعات: اخبار، اخبار بازی، ایکس باکس وان، کامپیوتر بدون دیدگاه 738 بازدید

نسخه ی بتای بازی Halo Wars 2 هم اکنون بر روی کنسول Xbox one قابل تجربه است و کاربران تنها تا ۲۰ ژوئن فرصت دارند در آن شرکت کنند. هم اکنون مایکروسافت خبر خوبی به طرفداران این بازی داد و اعلام کرد که این نسخه ی بتا به زودی برای PC نیز در دسترس آن ها قرار می گیرد.

با این وجود کاربران نسخه ی PC بازی Halo Wars 2 باید مدت زمانی منتظر بمانند چزا که این نسخه ی بتا در اواخر سال جاری یا اوایل سال ۲۰۱۷ به صورت لایو قابل دسترسی می باشد.

مایکروسافت هنوز جزئیات نهایی در این باره را به صورت رسمی توضیح نداده است اما این را می دانیم که با شرکت در این نسخه ی بتا می توان بخش هایی از گیم پلی Halo Wars 2 را بر روی ویندوز ۱۰ تجربه کرد.

اگر از علاقه مندان به این باز باشید به خوبی می دانید که نسخه ی قبلی آن نیز برای Xbox One و PC در اختیار کاربران قرار گرفت. به همین دلیل تمامی کاربرانی که نسخه ی جدید آن Halo Wars 2 را برای Xbox One پیش خرید کنند, می توانند یک نسخه ی کپی از Halo Wars را برای PC به رایگان و به صورت پاداش دریافت نمایند.

لازم به ذکر است بازیکنانی که بازی Halo Wars 2 را برای ویندوز ۱۰ پیش خرید می کنند نیز قادر به دریافت یک نسخه ی رایگان از Halo Wars برای کنسول Xbox One می باشند.

Halo-Wars-2-620x455

با وجود این که این بازی جدید بر روی هر دو پلتفرم ذکر شده قابل اجرا می باشد, اما از قابلیت cross-platform بهره مند نبوده و نمی توان یک نسخه از آن را بر روی هر دو پلتفرم تجربه کرد.

با این حال این قابلیت ممکن است درآینده به بازی اضافه شده و به عنوان یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد آن مورد استفاده ی کاربران قرار بگیرد.

در این بین اگر شما هم در حال برنامه ریزی برای خریدن Halo War 2 هستید, پیشنهاد می کنیم نسخه ی Ultimate Edition آن را نیز مد نظر داشته باشید. این نسخه از بازی شامل یک Season Pass با محتویات ویژه و هم چنین بازی Halo Wars: Definitive Edition نیز می باشد که قابلیت های بسیاری در خود دارد.

علاوه بر آن دارندگان نسخه ی Ultimate Edition این بازی می توانند به صورت Early Access نسخه ی اصلی بازی را چند روز زودتر از تاریخ انتشار آن تجربه کنند.در نهایت شما هم اکنون می توانید برای پیش خرید بازی Halo Wars 2 اقدام کرده و اینگونه از پاداش های ذکر شده بهره مند شوید.

این بازی برای انتشار در تاریخ ۲۱ فوریه سال ۲۰۱۷ برنامه ریزی شده و هم اکنون نیز در حال توسعه می باشد.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

MacTavish
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.