به تازگی تریلری جدید برای بازی ماجرایی و اکشن LEGO Star Wars: The Force Awakens به اشتراک گذاشته شده است که در آن ویژگی های مربوط به هر یک از شخصیت های درون بازی نمایش داده می شود.

تمام طرفداران جنگ ستارگان این بازی را دوست دارند و در کنار آن کسانی که به بازی های لگو علاقه مند هستند نیز از دیدن این ویدئو لذت می برند. هم اکنون قهرمانان درون بازی Han و Chewie هستند که در واقع دو نامی است که به شخصیت های لگو داده می شود.

هم اکنون اینطور که به نظر می رسد صداپیشگان بسیار خوبی برای این دو شخصیت انتخاب شده و همین امر باعث شده که دیالوگ های درون بازی بسیار عالی شنیده شود و گیم پلی آن را هیجان انگیز تر از قبل نشان دهند.

همین ویژگی در بازی های LEGO Harry Potter نیز خیلی موثر بود و به دلیل صداپیشگانی عالی که برای شخصیت های لگو درون بازی انتخاب شده بودند, نسخه های مختلف آن مورد استقابل کاربران بسیاری قرار گرفت.

در ادامه این ویدئو جدید را مشاهده می کنید :

هم اکنون با وجود تمام این ویژگی ها درون  LEGO Star Wars: The Force Awakens امیدواریم این بازی نیز پس از عرضه مورد توجه تمامی طرفداران لگو و جنگ ستارگان قرار گرفته و در نهایت به موفقیت های بسیاری دست پیدا کند.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

MacTavish
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.