تریلری از نسخه ی بازسازی شده ی ماشین Metal Gear Solid 3 Pachinko منتشر شد

کونامی به تازگی یک تریلر جدید از پروژه ی بعدی سری محبوب Metal Gear Solid منتشر کرده است که در اصل بر اساس ماشین Pachinko از نسخه ی Metal Gear Solid 3: Snake Eater این فرانچایز می باشد.

در این ویدئو که در ادامه قابل مشاهده می باشد شما می توانید یک صحنه ی نمادین از Snake Eater را مشاهده کنید که این بار با موتور گرافیکی قدرتمند FOX Engine طراحی شده است.

لازم به ذکر است که بدانید آخرین نسخه ی این سری یعنی Metal Gear Solid 5 نیز با استفاده از همین موتور گرافیکی طراحی شد و در نهایت برای پلتفرم های PS4, Xbox One و PC در دسترس کاربران قرار گرفت.

ما در این ویدئو شاهد دو شخصیت The Boss و Naked Snake هستیم که مدل های آن ها با نهایت کیفیت ممکن طراحی شده اند و در کنار آن محیط اطراف نیز با جزئیات عالی و گرافیک خوبی قابل مشاهده می باشند.

در کنار تمامی این ویژگی ها این ویدئو هم چنین نسخه ی بروزرسانی شده از دیگر بازی های The Pain, The Fear, The Fury و The End را نیز در خود دارد که همه در کنار هم با بهترین کیفیت ممکن طراحی شده اند.

این تریلر صرفا برای این ارائه شده که نشان دهد این ماشین Pachinko قرار است بر روی دستگاه های آرکید در کشور ژاپن ارائه شود و کونامی هم اکنون بر روی یک نسخه ی بازسازی شده از بازی Metal Gear Solid 3 کار نمی کند.

از سوی دیگر کونامی اعلام کرده که این پروژه در واقع نسخه ای جدید از سری متال گیر سالید محسوب نمی شود. در ۳ نوامبر سال ۲۰۱۵ بود که متوجه شدیم این شرکت در حال کار بر روی یک پروژه ی جدید است اما نامی از آن به میان نیامد.

با این حال نماینده ای از این شرکت توضیح داد که بحث در رابطه با یک بازی جدید از سری Metal Gear Solid است و این کمپانی هم اکنون برنامه های بسیاری دارد که در حال بررسی آن ها می باشد.

تاکنون بازی های کمی مثل Metal Gear Solid 5 با استفاده از موتور گرافیکی FOX Engine طراحی شده اند, با این حساب ممکن است کونامی به فکر بازسازی بازی های قدیمی تر از سری متال گیر سالید افتاده تا با استفاده از این موتور آن ها را دوباره با کیفیتی بهتر از گذشته ارائه کند.

بدون حضور آقای هدیئو کوجیما خالق این سری بدون شک ساخت نسخه ای جدید برای Metal Gear Solid خیلی آسان نیست بنابراین امکان ندارد کونامی به این سرعت بتواند بر روی یک بازی جدید کار کند.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

MacTavish
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.