تریلری از DLC جدید بازی Total War: Warhammer منتشر شد

اگر بازی Total War: Warhammer را تجربه کرده باشید, حتما متوجه خشونت هایی که در این بازی وجود دارد شده اید. هم اکنون DLC این بازی نیز از این ویژگی برخوردار است و سگا همچنان به قرار دادن این نوع خشونت در بازی ادامه می دهد.

هم اکنون سگا و سازنده ی بازی Creative Assembly یک تریلر جدید از گیم پلی آن به اشتراک گذاشته اند که علاوه بر این خشونت بر روی Cygors متمرکز شده است و نحوه ی مبارزات و هم چنین استفاده از سلاح های مختلف درون بازی را نمایش می دهد.

علاوه بر آن در این ویدئو تاریخ انتشار دقیق این بسته ی الحاقی که Call of the Beastmen نام گرفته نیز مشخص شده و ۲۸ جولای ۲۰۱۴۶ می باشد. در این ویدئو سحر و جادو های مختلف درون بازی نمایش داده می شود و شما مشاهده می کنید که انواع کاراکتر های درون آن با استفاده از مهارت ها و توانایی های ویژه و سلاح های مختلف قادر به از بین بردن دشمنان می باشند.

همیشه در صنعت بازی ترکیب دو دنیای مختلف از دو فرانچایز متفاوت کمی سخت است . به این علت که باید شخصیت ها و یا المان هایی که قرار است در قسمت های مختلف قرار داده شوند ، متناسب هم باشند .

راهی دوری هم نمی خواهیم برویم, همین بازی Tekken را در نظر داشته باشید, سازندگان کاراکتری از Street Fighter را به آن اضافه کردند که تعادل دنیای تکن را به هم نزند . آکوما که کاراکتری از بازی استریت فایتر می باشد کاملا در خود این بازی محبوب است.

هم اکنون برای چندمین بار تلفیق دو بازی با هم رخ داده که نه تنها دنیای هم را تحت الشعاع قرار نداده اند ، بلکه محبوبیت خیلی خوبی نیز در میان گیمرها پیدا کرده اند. Total War: Warhammer بازی است که پیوند موفق دو دنیای Total War و Warhammer ا به نمایش می گذارد.

Warhammer اولین بازی در تریلوژی است ، در حالی که Creative Assembly برنامه دارد تا بازی اول را با DLCهای بیشتر در ماه های آینده پشتیبانی کند. علاوه بر این ، Creative Assembly امسال بر روی Halo Wars 2 برای Xbox One و PC کار می کند.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

MacTavish
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.