تریلر جدید از گیم پلی Legend of Zelda: Twilight Princess HD منتشر شد

۲۸ بهمن ۱۳۹۴ موضوعات: Gamecube، GameCube، Wii، Wii، Wii U، Wii U، اخبار، اخبار بازی، اخبار ویدیویی، اخبار ویدیویی بازی بدون دیدگاه 1,070 بازدید

نینتندو به تازگی یک تریلر جدید از گیم پلی بازی زیبای Legend of Zelda: Twilight Princess HD منتشر کرده است.

نسخه ی Wii و GameCube کلاسیک این بازی آینده هم اکنون برای پلتفرم Wii U بازسازی می شود و این تریلر جدید نیز از گیم پلی همین نسخه ی بازسازی شده می باشد.

در این ویدئو پنج دقیقه ای ویژگی های جدید اضافه شده به بازی نمایش داده می شود و شما می توانید با بهبود ها و قابلیت های مختلف این نسخه ی بازسازی شده بیشتر آشنا شوید.

در ادامه شما را به تماشای این ویدئو دعوت می کنیم :

در کنار آن نقشه ی درون بازی نمایش داده می شوند و شما هم چنین می توانید فهرست موجودی خود در بازی را بر روی گیم پد کنترلر Wii U کنترل کنید.

با استفاده از گیم پد شما می توانید قابلیت های درون بازی را به صورت منحصر به فردی تجربه کنید و از برچسب های Miiverse نیز می توانید استفاده کنید.

در کنار آن کسانی که به دنبال چالش های اضافی می گردند, می توانند حالت جدید درون بازی که قهرمان (Hero) نام دارد را انتخاب کنند.این حالت کاراکتر Link آسیب های دو برابر وارد کرده و تعداد قلب های بازی نیز کاهش پیدا نمی کند.

همانطور که قبلا اشاره شده بود, نسخه ی limited edition از بازی Twilight Princess HD به صورت یک بسته با Wolf Link Amiibo در دسترس علاقه مندان قرار می گیرد.

در آن شما هم چنین می توانید یک سیاه چال جدید که Cave of Shadows نام گرفته را آنلاک کنید.در این سیاه چال بازیکنان با دشمنان مختلفی رو به رو می شوند که قدرت های تاکتیکی متفاوتی دارند که مبارزه با آن ها دشوار است, با این وجود بازیکنان باید سعی کنند این دشمنان را شکست دهند.

این سیاه چال چالش های بسیاری دارد و یکی از آن ها زنده شدن Shadow Beastها از Twilight Realm است که این امر خود گیم پلی را دشوارتر می کند.

این بازی جدید هم چنین از دیگر کاراکترهای محبوب Legend of Zelda Amiibo از Smash Bros پشتیبانی می کند که تعدادی از این کاراکتر ها شامل Toon Link, Zelda و Ganondorf و غیره می باشد.

برخی از آن ها مثل Link و Toon Link نیز می توانند از امکانات جدید و مختلفی مثل پر کردن دوباره ی تیر کمان ها استفاده کنند.علاوه بر آن Zelda و Sheik نیز می توانند میزان سلامتی خود را دوباره پر کنند.

هم اکنون فایل های ذخیره ی شما از بازی Amiibo به این بازی جدید Twilight Princess قابل انتقال خواهد بود, هرچند جزئیلات بیشتر و دقیق تر در این مورد هنوز به اشتراک گذاشته نشده است.

بازی زیبای  هم اکنون توسط یک استودیو استرالیایی به نام تانتالوس در حال توسعه می باشد و برای انتشار در تاریخ ۴ مارس ۲۰۱۶ برای Wii U برنامه ریزی شده است.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

MacTavish
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.