تریلر جدید از فصل بعدی بخش زامبی Black Ops III منتشر شد

در فصل بعدی از حالت زامبی بازی محبوب Call of Duty: Black Ops III قرار است شاهد ویژگی های جدید و اتفاق های هیجان انگیز بسیاری باشیم. این بار ربات های بزرگ و اژدهای قدرتمند بر سر راه شما قرار می گیرد که باید سعی کنید آن ها را از بین ببرید.

این حالت جدید با نام Gorod Krovi توسط بسته ی الحاقی جدید بازی به آن اضافه می شود که Descent نام گرفته و در آن شما مکانی با نام Stalingrad را پیدا می کنید که پیش از این جنگی بزرگ در آن رخ داده است.در کنار آن داستان اصلی این بخش از بازی در واقع پس از اتفاقاتی که در فصل قبلی یعنی Zetsubou No Shima رخ داد را روایت می کند اما این بار کاراکتر های درون بازی با مشکل بزرگ تری رو به رو می شوند.

با مشاهده ی تریلری که برای معرفی Gorod Krovi به اشتراک گذاشته شده می بینیم که این بار هم با تعداد زیادی زامبی طرف هستیم که پیش از این به عنوان سرباز در جنگ حضور داشتند.

از دیگر ویژگی های موجود در این بخش جدید می توان به سلاح های مختلف, دشمنان بسیار, محیط های گوناگون و هم چین کاراکتر های با مهارت اشاره کرد که اکثر آن ها را در ویدئو زیر می توانید مشاهده کنید :

علاوه بر آن ربات های بسیاری درون بازی وجود دارد که در نهایت سلاح های جدید و شعله افکنی در اختیار یکی از شخصیت های درون بازی قرار دارد که جدید بوده و بسیار قدرتمند است.

بسته ی الحاقی Descent به همراه فصل جدید زامبی Gorod Krovi و هم چنین چهار نقشه ی جدید برای بخش چندنفره ی بازی به نام های Berserk, Cryogen, Rumble و Empire در دسترس کاربران قرار می گیرد.

این بسته ی الحاقی جدید در ابتدا برای کنسول PS4 در تاریخ ۱۲ جولای عرضه می شود و پس از آن برای پلتفرم های Xbox One و PC نیز در اختیار کاربران قرار می گیرد.

لازم به ذکر است که به دلیل توافق نامه ی بین سونی و اکتیوژن برای عرضه ی انحصاری محتویات اضافی بازی, این بسته ی الحاقی نیز برای اولین بار برای کنسول PlayStation 4 در دسترس کاربران قرار بگیرد.

بازیکنان دو نسخه ی Xbox One و PC بازی نیز می توانند منتظر باشند تا یک ماه پس از عرضه ی آن بر روی PS4 بتوانند, بسته ی الحاقی جدید Black Ops III را دریافت کرده و از ویژگی های آن استفاده کنند.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

MacTavish
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.