تریلر جدید از گیم پلی Lawbreakers منتشر شد

۲۹ تیر ۱۳۹۵ موضوعات: اخبار، اخبار بازی، اخبار ویدیویی، اخبار ویدیویی بازی، کامپیوتر، کامپیوتر بدون دیدگاه 522 بازدید

همراهان بازی تاک به خوبی می دانند که خالق سری Gears Of War آقای کلیف بلزینسکی هم اکنون در حال کار بر روی یک پروژه ی جدید با نام Lawbreakers بوده و این بازی چند نفره را برای PC توسعه می دهد.

تاکنون اطلاعات زیادی در رابطه با این بازی جدید که قرار است به صورت رایگان نیز ارائه شود به اشتراک گذاشته نشده است اما بازی تاک هم اکنون با یک معرفی کوتاه از این بازی شما را بیشتر با قابلیت های موجود در آن آشنا می کند.

3023522-lawbreakers_gdc_blindfire

بازی LawBreakers که به فارسی آن را قانون شکنان می خوانند به تازگی توسط استودیو Boss Key Productions در حال ساخت و توسعه می باشد و ناشری که وظیفه ی عرضه ی این بازی را به عهده گرفته است نیز Nexon خواهد بود.

LawBreakers یک بازی علمی تخیلی در سبک تیراندازی اول شخص می باشد که قرار است به صورت رایگان در اختیار PC گیمر ها قرار بگیرد. هم اکنون آقای بلزینسکی یک تریر جدید از گیم پلی این بازی منتشر کرده است که در آن شاهد شخصیت های اصلی درون بازی, مبارزات, محیط های مختلف بازی, دشمنان و سلاح های مختلف درون بازی می باشیم.

در ادامه شما را به تماشای این ویدئو دعوت می کنیم :

طرفداران بازی های کلاسیک و جنگی هم چون Unreal Tournament یا Quake که از دیدن سبک سریع و خشمگین بازی و هم چنین نبرد های هیجان انگیز و مبارزه های مختلف درون آن لذت می برند, بدون شک از بازی LawBreakers و قابلیت های آن نیز استقبال خواهند کرد.

اکشن و ویژگی های درون بازی LawBreakers پیچیده و کمی گیج کننده است, بازیکنان در آن می توانند به اطراف بدوند و تیر های موشکی و پر قدرت شلیک کنند.

بازی Lawbreakers هم اکنون برای انتشار بر روی پلتفرم PC برنامه ریزی شده است, با این حال آقای بلزینسکی گفته که این بازی می توان بر روی کنسول ها نیز عرضه شود اما آن ها باید یک همکار خود پیدا کنند تا از این پورت بازی پشتیبانی کرده و به آن ها کمک کند تا بتوانند Lawbreakers را برای کنسول ها نیز توسعه دهند.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

MacTavish
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.