تریلر جدید از Monster Hunter Generations منتشر شد

۲۱ تیر ۱۳۹۵ موضوعات: Nintendo 3DS، Nintendo 3DS، اخبار، اخبار بازی، اخبار ویدیویی، اخبار ویدیویی بازی، ویدیو بازی بدون دیدگاه 770 بازدید

کپکام به تازگی یک تریلر از بازی جدید Monster Hunter Generations به اشتراک گذاشته که در واقع یک عنوان RPG انحصاری برای کنسول Nintendo 3DS می باشد و کاربران بسیاری منتظر انتشار آن هستند.

هم اکنون این تریلر همکاری بین سازندگان Monster Hunter و هم چنین سری محبوب و پرطرفدار نینتندو یعنی The Legend of Zelda را نمایش می دهد که مهم ترین بخش آن نیز بازی The Wind Waker می باشد که برای اولین بار در سال ۲۰۰۲ عرضه شد.

اخبرا نسخه ی نمایشی از بازی جدید Monster Hunter Generations در اختیار کاربران قرار گرفت که با استفاده از آن توانستیم با بخش هایی از قابلیت های درون آن آشنا شویم.

این بازی هم چنین تجهیزاتی درون خود دارد که با استفاده از آن ها می توان ابزار و سلاح های جدید ساخت که البته توسط بسته ی الحاقی آن به بازی اضافه می شوند.

اما باز هم می توان با استفاده از این قابلیت برای کاراکتر ها آیتم های مختلف تهیه کرد و این ویژگی جالبی است که درون Wind Waker نیز می توانید آن را مشاهده کنید.

البته این ترلیر به صورت واضح نشان نمی دهد که چگونه می توان ابزار های جدید ساخت اما باز هم ویژگی هایی از آن را نمایش می دهد و آن را با Wind Waker نیز مقایسه می کند.

در ادامه شما را به تماشای این ویدئو دعوت می کنیم :

بازی جدید Monster Hunter Generations به مناسبت جشن ۱۰ سالگی این سری RPG و پرطرفدار توسعه داده شده و دارای ویژگی های منحصر به فرد بسیاری می باشد.این بازی در اصل یک نسخه ی جدید است, اما به دلیل درخواست های بسیار طرفداران, ویژگی های مختلفی از نسخه های قدیمی این سری به آن اضافه شده است.از جمله ی این تغییرات می توان به نقشه های مختلف به صورت بازسازی شده و هم چنین بروزرسانی هیولاهای درون بازی اشاره کرد که هم اکنون بسیار موردعلاقه ی کاربران قرار دارند.

نسخه ی نهایی از بازی هنوز ارائه نشده اما بسیاری از منتقدان مختلف قادر به تجربه ی آن بوده و Monster Hunter Generations را از جنبه های مختلف مورد بررسی قرار داده اند. طبق توضیحات ارائه شده, این بازی جدید یک شروع بزرگ دیگر برای این سری محسوب می شود که دارای ویژگی های جدید بسیاری است.

این بازی علاوه بر داشتن قابلیت های بهبودیافته دارای کلی امکانات جدید از جمله Hunter Styles و Hunter Arts جدید می باشد که اجازه می دهد تمام قسمت های درون بازی را آنگونه که لازم است مدیریت کنید.

در حال حاضر بازیکنان در نسخه ی نمایشی Monster Hunter Generations نیز می توانند تیم خود را مورد بررسی قرار داده و به صورت آنلاین با دیگر تیم های درون بازی به نبرد بپردازند.

نسخه ی نهایی و کامل این بازی در تاریخ ۱۵ جولای عرضه خواهد شد و به زودی اطلاعات بیشتری از این بازی به اشتراک گذاشته خواهد شد.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

MacTavish
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.