در تریلر جدید Paragon یاد بگیرید چطور از مهارت های Greystone استفاده کنید

وبلاگ پلی استیشن به تازگی یک تریلر جدید از گیم پلی بازی Paragon به اشتراک گذاشته که نحوه ی استفاده از توانایی های مختلف قهرمان جدید آن را نمایش می دهد.

این کاراکتر که Greystone نام داشته به تازگی به بازی اضافه شده و دارای قابلیت های منحصر به فرد بسیاری در مبارزه می باشد که در این تریلر جدید می توان بخشی از آن ها را مشاهده کرد و در کنار آن یاد گرفت که با کدام مهارت می توان بیشتری آسیب را وارد کرد.

در کنار آن این ویدئو جدید به کاربران آموزش می دهد که دفاع چگونه راحت تر و تاثیر گذار تر است و در نهایت جزئیات مختلفی از گیم پلی بازی بههمراه این قهرمان بزرگ را به تصویر می کشد.

در ادامه قادر به مشاهده ی این ویدئو می باشید :

قهرمان Greystone یک جنگنده ی پر قدرت است که متخصص در مبارزات تیمی و برزگ بوده و همیشه در خط مقدم قرار می گیرد. او توانایی های بسیاری داشته که یکی از آن ها Reforged نام دارد و زمانی که او می خواهد دفاع کند این توانایی خود به خود به کار گرفته شده و قدرت بسیاری را به نمایش می گذارد.

او هم چنین قادر به بازگرداندن HP و Mana می باشد و یکی از توانایی های او قدرت مخربی است که در وجودش دارد, او با ضربات مخصوصی می تواند بیشتری سیب ممکن را به دشمن مقابل وارد کند و این مهم ترین مهارت Greystone در مبارزه محسوب می شود.

این قهرمان به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته و همانند تمامی کاراکتر های بازی Paragon می توان از مهارت های بسیار آن در مبارزات مختلف استفاده کرد. البته Greystone را از تاریخ ۱۲ جولای به بعد زمانی که بازی بروزرسانی شد, می توانید انتخاب کنید. پس تنها کافی است دو روز دیگر منتظر بمانید تا سرانجام قادر به آزمایش توانایی های منحصر به فرد آن در گیم پلی Paragon باشید.

در نهایت بسته ی Starter Pack بازی Paragon نیز در حال حاضر با قابلیت های ویژه و به صورت رایگان در اختیار مشترکین پلی استیشن پلاس قرار دارد و تنها این ماه می توان آن را به رایگان دریافت کرد.

Paragon یک بازی سوم شخص در سبک MOBA می باشد که برخلاف بازی Smite نیست و شباهت هایی به آن دارد.اما این در حالی است که بازی Smite ویژگی های گرافیکی واقعی و طبیعی تری دارد, در این بازی هم چنین با استفاده از کارت های سیستمی می توان کاراکتر های مختلف را در طول یک دوره از بازی بروزرسانی کرد.

با وجود تمامی این مزیت های عالی, باز هم نمی توان گفت Paragon قابلیت های خوبی ندارد بالاخره این دو بازی از هم جدا هستند و به صورت مجزا هر کدام ویژگی های منحصر به فرد مختص به خود را دارند.

بنابراین باید با توجه به قابلیت ها و امکانات مختلفی که در Paragon مشاهده می کنیم در مورد خوب یا بد بودن آن قضاوت کنیم.کاربران بسیاری که تاکنون تست آنلاین و اولیه ی آن را تجربه کرده اند که از این بازی و امکاناتش راضی بوده اند.

حال باید صبر کنیم و ببینیم پس از این که نسخه ی نهایی Paragon به صورت تکمیل در دسترس قرار گرفت تا چه حد می تواند مورد استقبال کاربران قرار بگیرد.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

MacTavish
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.