تریلر داستانی جدید از شخصیت های King of Fighters XIV منتشر شد

سگا و Atlus به تازگی یک تریلر داستانی جدید برای بازی مبارزه ای و جدید King of Fighters XIV به اشتراک گذاشته اند که در آن تمام شخصیت های اصلی درون بازی نمایش داده می شوند.

علاوه بر داستان بازی و روایت بخش هایی از آن, قسمت هایی از گیم پلی بازی به همراه نحوه ی مبارزات کاراکتر ها, جادوها و مهارت های آن ها در مبارزه نیز در این ویدئو نمایش داده می شود.

در ادامه شما را به تماشای این ویدئو دعوت می کنیم :

بازی مبارزه ای و ژاپنی The King of Fighters XIV هم اکنون توسط SNK در حال توسعه بوده و دارای قابلیت های بسیاری می باشد که قرار است تمامی آن ها را بر روی کنسول قدرتمند PS4 تجربه کنیم.

این بازی قرار است در ابتدا در کشور ژاپن عرضه شده و پس از آن در اختیار کاربران کشور های غربی قرار بگیرد. این بازی نسخه ای دیگر از سری The King of Fighters بوده و این بار دارای قابلیت های بسیار بیشتری نسبت به گذشته می باشد که از جمله ی آن ها می توان به مهارت های جدید مبارزان و مقاومت بیشتر آن ها اشاره کرد.

هم اکنون در تریلر فوق مهم ترین کاراکتر های درون بازی و فن های آنان در مبارزه نمایش داده می شود که بسیار هیجان انگیز و جالب توجه می باشد. در کنار آن این ویدئو محیط های مختلف بازی که در آن ها مبارزه می کنید نیز نمایش داده می شود.

بازی زیبای The King of Fighters XIV برای انتشار در ژاپن تاریخ ۲۵ آگوست ۲۰۱۶ به صورت انحصاری برای PS4 طراحی شده است و پس از آن در روز بعد نیز در اروپا عرضه می شود.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

MacTavish
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.