تریلر داستانی جدید از Monster Hunter Generations منتشر شد

۲۳ تیر ۱۳۹۵ موضوعات: Nintendo 3DS، Nintendo 3DS، اخبار، اخبار بازی، اخبار ویدیویی، اخبار ویدیویی بازی، ویدیو بازی بدون دیدگاه 1,720 بازدید

نینتندو به تازگی یک تریلر داستانی جدید برای بازی Monster Hunter Generations خود به اشتراک گذاشته است که در آن شاهد انواع قابلیت های داستانی و زیبای درون بازی می باشیم.

شما در این ویدئو می توانید پوشش ها مختلف برای کاراکتر های بسیار درون بازی را مشاهده کنید و در کنار آن از دیدن مبارزات و نبرد های حماسی آن ها لذت ببرید.

این بازی هم چنین تجهیزاتی درون خود دارد که با استفاده از آن ها می توان ابزار و سلاح های جدید ساخت که البته توسط بسته ی الحاقی آن به بازی اضافه می شوند.

در ادامه شما را به تماشای تریلر داستانی جدید آن دعوت می کنیم :

بازی جدید Monster Hunter Generations به مناسبت جشن ۱۰ سالگی این سری RPG و پرطرفدار توسعه داده شده و دارای ویژگی های منحصر به فرد بسیاری می باشد.این بازی در اصل یک نسخه ی جدید است, اما به دلیل درخواست های بسیار طرفداران, ویژگی های مختلفی از نسخه های قدیمی این سری به آن اضافه شده است.از جمله ی این تغییرات می توان به نقشه های مختلف به صورت بازسازی شده و هم چنین بروزرسانی هیولاهای درون بازی اشاره کرد که هم اکنون بسیار موردعلاقه ی کاربران قرار دارند.

نسخه ی نهایی از بازی هنوز ارائه نشده اما بسیاری از منتقدان مختلف قادر به تجربه ی آن بوده و Monster Hunter Generations را از جنبه های مختلف مورد بررسی قرار داده اند. طبق توضیحات ارائه شده, این بازی جدید یک شروع بزرگ دیگر برای این سری محسوب می شود که دارای ویژگی های جدید بسیاری است.

این بازی علاوه بر داشتن قابلیت های بهبودیافته دارای کلی امکانات جدید از جمله Hunter Styles و Hunter Arts جدید می باشد که اجازه می دهد تمام قسمت های درون بازی را آنگونه که لازم است مدیریت کنید.

در حال حاضر بازیکنان در نسخه ی نمایشی Monster Hunter Generations نیز می توانند تیم خود را مورد بررسی قرار داده و به صورت آنلاین با دیگر تیم های درون بازی به نبرد بپردازند.

نسخه ی نهایی و کامل این بازی در تاریخ ۱۵ جولای عرضه خواهد شد و به زودی اطلاعات بیشتری از این بازی به اشتراک گذاشته خواهد شد.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

MacTavish
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.