تریلر معرفی کاراکتر جدید Eyedol بازی Killer Instinct منتشر شد

استودیو Iron Galaxy سازنده ی بازی مبارزه ای Killer Instinct به تازگی یک تریلر جدید از این بازی رایگان منتشر کرد که در آن Eyedol یکی دیگر از کاراکترهای DLC این بازی نمایش داده می شود.

همانطور که در این ویدئو مشاهده می کنیم این شخصیت بسیار قدرتمند بوده و دارای تعدادی فن ها و حرکات ویرانگر می باشد. در بخشی از این ویدئو Eyedol با کاراکتر های مختلف درون بازی نیز مبارزه می کند و دیگر شخصیت های پرقدرت بازی و مهارت هار آن ها نیز در این ویدئو نمایش داده می شوند.

در ادامه می توانید این ویدئو را مشاهده کنید :

این کاراکتر جدید برای افرادی که Ultra Edition را خریداری کرده باشند در تاریه ۲۲ جولای قابل دسترسی می باشد, این در حالی است که افرادی که Combo Breaker Edition را خریداری کرده اند در تاریخ ۲۹ جولای قادر به استفاده از این کاراکتر جدید هستند.

هم اکنون بر روی شخصیت های بیشتری هم کار می شود, استودیو Iron Galaxy هم اکنون در حال کار بر روی حالت تک نفره ی بازی Killer Instinct می باشد که Shadow Lords نام گرفته است.

این حالت از بازی قرار است در آینده برای فصل سوم آن ارائه شود, اما با این حال هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه ی آن مشخص نشده است.

در دیگر اخبار مربوط به Killer Instinct به تازگی در ماه مارس ۲۰۱۶ شش میلیون بازیکن این بازی را بر روی هر دو پلتفرم آن تجربه کرده اند و این بازی با این موفقیت بزرگ توانسته یک رکورد جدید برای خود ثبت کند.

در نهایت Killer Instinct یک بازی رایگان است و از قابلیت cross-platform نیز پشتیبانی می کند و می توان آن را بین دو پلتفرم PC و Xbox One نیز تجربه کرد.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

MacTavish
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.