در بازی تاک ببینید : تریلر گیم پلی از نسخه ی دو آلفای Star Citizen

۱۴ آذر ۱۳۹۴ موضوعات: PlayStation Experience، اخبار، اخبار ویدیویی، اخبار ویدیویی بازی، کامپیوتر، نمایشگاه، ویدیو بازی بدون دیدگاه 523 بازدید

در این پست بازی تاک برای شما تریلری از Star Citizen در PlayStation Experience آماده کرده که می توانید در آن قسمت های مختلف گیمپلی را ببینید . در ادامه با ما همراه باشید

در قبل تصاویری از نسخه ی آزمایشی بازی زیبای Star Citizen منتشر شده است که در آن ها می توان گرافیک بسیار عالی این بازی را مشاهده کرد.

اگر از علاقه مندان به بازی های فضایی و سفینه های بزرگ باشید پس به خوبی با بازی زیبای Star Citizen نیز آشنا هستید.

پس از آن که ساخت این بازی در سال ۲۰۱۲ آغاز شد کمپین جمع آوری بودجه برای آن مدام بالاتر می رفت و سه سال بعد از شروع آن نیز هم چنان در حال صعود بود.

تعداد حامیان این بازی به اندازه ای بود که سازندگان طی مدت زمانی که فکر را نمی کردند توانستند میزان بودجه ی این کمپین را به ۹۲٫۷۵ دلار برسانند.

این امر خود نشان می دهد که بازی Star Citizen بسیار عالی بوده و افراد بسیاری برای ساخت آن کمک کردند.در کنار آن علاقه مندان به چنین سبک بازی ها نیز هم اکنون بسیار مشتاق هستند تا قابلیت های منحصر به فرد درون آن را تجربه کنند.

اینطور که به نظر می رسد بازی Star Citizen در آینده می تواند به موفقیت های بسیاری دست پیدا کند چرا که سازندگان آن تمام سعی خود را می کنند تا بخش های مختلف آن را به بهترین نحو طراحی کنند.

Nathan Drake
به نظر من گیم خودش یک نوع هنره و گیمر هم هنرمند . پس چه خوبه که ما توی این دنیای پر از هنر سهیم هستیم و از این سرگرمی استفاده می کنیم م.ت - PS4 گیمر ;)
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.