تریلر ۵ دقیقه ای از گیم پلی نسخه ی نمایشی Bloodstained منتشر شد

اگر تاکنون با بازی تاک همراه بوده باشید به خاطر دارید که چندی پیش به کمک تامین بودجه از Kickstarter عنوان جدیدی معرفی شد که ساخت آقای Koji Igarashi بوده و Bloodstained: Ritual of the Night نام گرفته است .

Bloodstained از سری بازی های Castlevania می باشد که توسط شرکت کونامی در ژاپن منتشر شد اولین نسخه از این سری بازی ها با نام Castlevania: Symphony of the Night در ۲۶ سپتامبر ۱۹۸۶ منتشر شد که پس از آن عنوان های متعددی از این سری بازی وارد بازار شد.

حال قرار است Bloodstained منتشر شود که شرکت سازنده در همان روز های ابتدایی این پروژه توانست به صورتی باور نکردنی بیشتر بودجه برای ساخت این بازی را جمع آوری کند و در حال حاظر نیز حدود ۳٫۷۵۰٫۰۰۰ میلیون دلار در اختیار دارد.

هم اکنون تریلری جدید از گیم پلی Bloodstained به اشتراک گذاشته شده که پنج دقیقه می باشد و در آن شاهد ویژگی های منحصر به فرد و امکانات بسیار درون بازی هستیم.

در این ویدئو در ابتدا محیط های مختلف درون بازی و دشمنان تاریکی که شخصیت اصلی بازی باید با آن ها رو به رو شود را مشاهده می کنیم که بسیار عالی و قابل توجه طراحی شده اند.

پس از آن شخصیت اصلی و قابلیت شخصی سازی پوشش و سلاح های او را مشاهده می کنیم که با رفتن به مراحل بالاتر درون بازی نیز می توان سلاح های بیشتری دریافت کرد.

در نهایت نحوه ی مبارزه ی این کاراکتر با دشمنان و هم چنین استفاده از جادوهای مختلف درون بازی در این ویدئو نمایش داده می شود که در ادامه می توانید آن را مشاهده کنید :

در Ritual of the Night شما دختر جوان یتیمی هستید که Miriam نام دارد اورتوسط یک کیمیاگر و جادوهای آن به نفرینی دچار شده و طلسم شده است و در صدد این است که این طلسم را شکسته و راحت زندگی کند

این داستان و این عنوان از داستانی همانند کار نمادینی به نام  که در سال ۱۹۹۷ منتشر شد نشات گرفته است. این عنوان قرار است در مارس سال ۲۰۱۷ برای پلتفرم های Wii U , PS Vita ,PC, Mac, Linux, Xbox One و PlayStation 4 منتشر شود .

هم چنان با بازی تاک همراه باشد.

MacTavish
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.