تصاویر موشن کپچر بخش زنان بازی Fifa16 منتشرشد.

۲۴ خرداد ۱۳۹۴ موضوعات: اخبار، اخبار بازی، ایکس باکس 360، ایکس باکس وان، پلی استیشن 3، پلی استیشن 4، کامپیوتر بدون دیدگاه 1,017 بازدید

اگر از طرفداران سری بازی های مسابقه ای فوتبال Fifa باشید بدون شک اخبار آن را نیز دنبال خواهید کرد.

به تازگی اخبار بسیاری از نسخه ی جدید این بازی با نام Fifa16 منتشر شده است و در کنفرانس E3 2015 نیز باید شاهد نمایش آن باشیم که تنها چند ساعتی به برگزاری آن باقی مانده است.

پس از انتشار تریلری از این بازی که تاریخ انتشار آن را نیز در انتهای این تریلر نمایش می داد اکنون اطلاعات جدیدی از Fifa16 منتشر شده است.

همانطور که می دانید بخش جدیدی به این نسخه از بازی افزوده شده است که بخش فوتبال زنان می باشد در این بخش بازیکنان زن از تمامی کشور های جهان حضور دارد که تعداد زیادی از آن ها نیز بازیکنان معروف و شناخته شده ی کشور خود می باشند که چندی پیش تریلری مختص به این بخش به همراه تصاویر آن نیز منتشر شده بود.

حال تصاویری از قسمت موشن کپچر بخش فوتبال زنان منتشر شده است که در آن ها هم می توان با بازیکنان زن انواع کشور های متفاوت آشنا شد و هم می توان طریقه ی ساخت و طراحی این بخش از بازی را با استفاده از موشن کپچر مشاهده کرد.

در ادامه با این تصاویر همراه باشید :

fifa-16-women-mocap-03 fifa-16-women-mocap-08 fifa-16-women-mocap-09 fifa-16-women-mocap-07 fifa-16-women-mocap-06 fifa-16-women-mocap-05 fifa-16-women-mocap-04 fifa-16-women-mocap-02 fifa-16-women-mocap-01

 

این بخش از بازی به یقین باید لذت بخش و جالب باشد امیدواریم شاهد بازی قدرتمندی از نسخه ی جدید سری بازی های پرطرفدار Fifa باشیم.

با بازی تاک همراه باشید.

MacTavish
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.