دانلودکنید:۲۰ اسکرین شات زیبا و با کیفیت از بازی Tom Clancy’s Splinter Cell: Conviction

۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ موضوعات: Bada، Cloud OnLive، Windows Phone، آی او اس، اخبار، اخبار بازی، اندروید، ایکس باکس 360، تصویر زمینه، دانلود، کامپیوتر، مک بدون دیدگاه 1,113 بازدید

بازی تاک هم اکنون ۲۰ اسکرین شات زیبا از گیم پلی محبوب و پرطرفدار Tom Clancy’s Splinter Cell: Conviction را برای دانلود در اختیار تمامی طرفداران بازی قرار داده است.

Tom Clancy’s Splinter Cell: Conviction با این که بر روی کنسول نسل هفتم اجرا می شود اما باز هم گرافیک خوبی دارد و هم چنان مورد توجه کاربران مختلف است.

خب خوشبختانه چیزی که ما تاکنون از گرافیک زیبای Tom Clancy’s Splinter Cell: Conviction در تریلر ها و گیم پلی آن دیدیم, انتظارمان از گرافیک آن را به خوبی برآورده کرد و به نظر من این بازی یک نمونه ی عالی برای تجربه کردن می باشد.

هم اکنون ما اسکرین شات های با کیفیتی از این بازی برای دانلود قرار داده ایم که گرافیک زیبای گیم پلی و هم چنین مبارزات زیبای موجود در آن را نمایش می دهد.

علاوه بر آن شما در این اسکرین شات ها می توانید شخصیت های اصلی درون بازی, طراحی عالی و با کیفیت محیط های مختلف بازی و هم چنین ویژگی های بسیار آن را نیز مشاهده کنید.

هم اکنون تنها با یک کلیک قادر به دانلود تمامی اسکرین شات های با کفیت این بازی می باشید.

نام فایل : ۲۰ اسکرین شات با کیفیت از بازی Tom Clancy’s Splinter Cell: Conviction
نوع فایل :
JPEG
تعداد :
۲۰
حجم : ۲۰ MB
کیفیت : ۲MP
فرمت : Rar
  REDICON  دانلود با لینک مستقیم

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

 برای دیدن خنده دار ترین مطالب بازی ، خلاصه خبرها، مقایسه ی تصویری و کلی مطالب خوب و جذاب دیگه به کانال تلگرام بازی تاک سربزنید ?

MacTavish
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.