در بازی تاک ببینید: پیش نمایش Deus Ex: Mankind Divided

۰۷ تیر ۱۳۹۴ موضوعات: ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، پیش نمایش، کامپیوتر بدون دیدگاه 1,611 بازدید

امروز قصد داریم تا در بازی تاک پیش نمایش بازی Deus Ex: Mankind Divided برای شما عزیزان قرار دهیم. در ابتدا باید بگوئیم که این بازی موضوع بسیار جالبی دارد و مطمئنا شما بعد از خواندن این پیش نمایش به این نتیجه خواهید رسید. پس با ما همراه باشید. طبق معمول ابتدا به معرفی مشخصات بازی می پردازیم:

مشخصات بازی

Developer

 Eidos Montreal
Nixxes Software

Publisher  Square Enix
Genre  Action role-playing, first-person shooter, stealth
Release Date  Q1/Q2 2016
Age Rating  +۱۸
Platform  PC
PlayStation 4
Xbox One
Mode  Single Player
Director  Jean-François Dugas

همانطور که ملاحظه می کنید کمپانی معروفی مانند Square Enix که بازی های معروف و محبوب Final fantasy را در کارنامه ی خود دارد، ناشر این بازی می باشد.

بیش از این شما را منتظر نمی گذاریم و به معرفی بازی می پردازیم.

در سال ۲۰۱۵ قاتل Adam Jensen بعد از مدتها انتظار پس از Deus Ex: Human Revolution دوباره به سمت گیمرها بازگشته است. بعد آن رویداد انقلاب بشری و جنگ نامرئی ، طرفداران Deus Ex نفس راحتی کشیدند و شروع به انتظار کشیدن، جهت آمدن فصل بعدی بازی نمودند. اکنون آنها منتظر آمدن Deus Ex: Mankind Divided هستند.

Mankind Divided بعد از چند سال هنوز هسته ی اصلی بازی های Deus Ex را درون خود دارد. آن همچنان سبک اکشن، ماجراجویی و مخفی کاری خود را حفظ نموده است. در این قسمت شما باید به همراه قاتل رده اول Adam Jensen به ماجرا جویی هایی بپردازید.

در آخرین سری شاهد این بودیم که او از حمله ی ترویست ها در امان بود. او در جامعه ای است که انسان ها آن را کنترل نمی کنند، بلکه پول و فناوری است که کنترل آن را به دست گرفته است. در واقع ثروتمندان با پول و ماشین ها مکانیکی هر کاری که دلشان بخواهد انجام می دهند.

می توان این بازی را انتقاد از ثروتمندانی دانست که با پول خود هر چه را که مایل باشند می توانند به دست آورند و افراد ضعیف تر از خود را زیر دست و پایشان له می کنند.

در این بازی شاهد این هستیم که Jensen دارای یک قدرت فرا انسانی است که می تواند با دشمنان و افراد ذکر شده به مبارزه بپردازد. در این سری شاهد قوی تر شده او هستیم که خودش را به سلاح هایی مجهز کرده که مثل قبل شکست نخورد. نمونه ی آن سلاح لیزری است که در تریلر ۲۵ دقیقه ای بازی در E3 مشاهده کردیم.

Jensenهمچنان قصد دارد تا دنیا را نجان دهد. من از نقش او در این بازی به این نتیجه می رسم که او در واقع به عنوان یک ناجی مطرح شده. ما این نقش را در فیلم های آخر الزمانی نیز مشاهده کردیم. شخصی با توانایی های منحصر به فرد وارد شده و سعی در نجات دنیا دارد.

نسخه ی قبلی بازی یعنی Human Revolution مورد انتقاد زیادی قرار گرفت. علت آن هم حضور هیولاهای آخرالزمانی بود.

به نظر می رسد این سری از بازی دارای تغییرات فراوانی گردیده. از جمله ی آنها می توان به ماموریت هایی اشاره کرد که هرکدام دارای معانی خود هستند. همچنین بازی دارای ماموریت های جانبی است که خارج از داستان اصلی بازی اتفاق می افتد.

مثلا شما در یکی از ماموریت ها به پایگاه Utulek Station در پاراگوئه احضار خواهید شد. اگر یادتان باشد، این منطقه با حضور انسان های مکانیکی مشکلی نداشت، اما این موضوع بعد از AUG تغییر کرد.

در این بازی همچنین تم سیاسی و انقاد از دولت ها نیز به طور غیر مستقیم دیده می شود. مثلا در قسمتی از بازی شاهد این موضوع هستیم که تیم TF29 در Utulek Station به دنبال گروه Augmented Right Coalition می گردد و آدام باید درون آنها نفوذ کند. این گروه در واقع تروریست نام گرفته اند. در اینجا Jensen وارد شده و Talos Rucker به پایگاه اصلی خود می برد. حال این Rucker دقیقا کیست؟ او فردی است که از انسان های مکانیکی حمایت می کند و مدافعی برای آنها است.

Jean-François Dugas کارگردان بازی در مورد آن گفته که بازی های Deus Ex در واقع مجموعه ی بزرگی هستند که از سال ۲۰۰۰ در حال تهیه هستند. آنها برای این بازی داستانی بزرگ را تهیه کرده اند

Deus Ex تبدیل به یک مجموعه بزرگ شده است و ما برای یک داستان بزرگ برنامه‌ریزی می‌کنیم. در Human Revolution فقط قصد ما بقا در نسل و ساخت یک Deus Ex شایسته و محبوب بود. اما در آخر توانستیم یک شخصیت قدرتمتد داشته باشیم. حال می‌خواهیم از این مجموعه محافظت کنیم و آن را رشد دهیم. پس هرچیزی که در بازی میبینید نهایت این فرانچایز نیست. چیزهایی خواهید دید که به صورت خیلیی جزیی به آن پرداخت می‌شود اما مطمئنا بعدها و یا در بازی‌های بعدی به سراغ آن می‌رویم.

در ادامه بازی تاک شما را به معرفی ۴ شخصیت مهم بازی دعوت می کند:

Adam Jensen

او در واقع یک شخصیت مکانیکی بازی Deus Ex: Human Revolution است، او در واقع رئیس بخش امنیت شرکت بیوتکنولوژی و صنایع Sarif است. او به Force 29 برای گرفتن تروریست ها می پیوندد. او در واقع در ۹ مارس ۱۹۹۳ چشم به دنیا گشود و در گروه کودکانی قرار گرفت که برای آزمایش های ژنیتیکی به آزمایشگاه White Helix که در واقع زیر مجموعه ای از VersaLife برده می شود. تمامی کودکان به جز Adam Jenson در اثر این آزمایش ها از بین می روند.

Adam Jensen 1 Adam 3 Adam Jensen 2

تصاویر Adam Jenson در ورژن Human Revolution

DXMD-Jensen-Armor DXMD-still-6 Mankind_Divided_1

تصاویر Adam Jenson در ورژن Mankind Divided

دو دانشمند متوجه می شوند که ازمایش بر روی او جواب داده و بیش از حد رشد کرده بود، VersaLife هم اجازه داد تا آزمایش های بیشتری بر روی انجام گردد.

Eliza Cassan

او در واقع سخنگوی مشهور شبکه ی تلویزیونی Picus TV می باشد. اگر چه ظاهرش شبیه یک انسان است، اما او در واقع یک انسان مصنوعی پیچیده است. او یک هنرمند مشهور در زمینه ی کاری خود است که در کانال Picus TV شناخته شده است.

Eliza_at_picus Eliza_cinematic

او اخبار را در ۷ روز هفته و هر ساعت اعلام  می کند و به نظر می رسد از وقایع جاری درک غیر طبیعی دارد. ارائه اطلاعات او همیشه به صورت ایدئولوژیک مطرح می شود.

Janus

او در واقع فرد مرموزی است که با روشن فکران مخالفت می کند. اولین حضور او در رمان Deus Ex: Icarus Effect و Deus Ex: Human Revolution: The Missing Link بود. او یکی از اشنایان Alex Vega است.

Janus_Saxon JANUS1 Kontarsky_Janus

در واقع او یک هکر مرموز است . به نظر می رسد او عضو یا رئیس یک گروه تروریستی شناخته شده، باشد. او با نظر منفی روشنفکران در اعمال خود مخالف است و هرگونه کسی که در کار او دخالت کند و از این گروه باشد، او را خواهد کشت.

Talos Rucker

او در واقع یک پزشک است که کمک های انشان دوستانه انجام می دهد و رهبری را Augmented Rights Coalition بر عهده دارد. Rucker یک قابلیت مکانیکی دریافت کرده که او را در مقابل بالایای طبیعی مقاوم نگه داشته است.

Talos_Rucker_concept

به عنوان رهبر ARC چند گروه transhumans (انسان های ماشینی ) را دور هم جمع کرده که باعث به دست اوردن قدرت زیادی برای او شده است. قدرت او تهدیدی برای افراد و گروه ها (مانند روشنفکران) که مایل هستند تا این افراد انسان ماشینی را نابود کنند. با توجه به اینکه این سازمان در بازی تروریستی خوانده شده، اما خود Rucker این موضوع را قبول ندارد . او اعتقاد دارد که ARC یک سازمان صلح است و اعضای آن اقدامات خشونت آمیز انجام نمی دهند.

در انتها شما را به دیدن چند تصویر زیبا از این بازی دعوت می کنیم:

1 2842403-deus2 2842404-deus3 2844544-unnamed Deus-Ex-2 Deus-Ex-6 Deus-Ex-Mankind-Divided-5 deus-ex-mankind-divided-announcement-trailer-0

با بازی تاک همراه شوید

Nathan Drake
به نظر من گیم خودش یک نوع هنره و گیمر هم هنرمند . پس چه خوبه که ما توی این دنیای پر از هنر سهیم هستیم و از این سرگرمی استفاده می کنیم م.ت - PS4 گیمر ;)
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.