در بازی تاک ببینید: پیش نمایش بازی Dead Island 2 [قسمت اول]

۱۹ خرداد ۱۳۹۴ موضوعات: ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، پیش نمایش، کامپیوتر بدون دیدگاه 1,347 بازدید

مقدمه

شاید شما تا حالا بازی های ترسناک زیادی رو دیده باشید، ولی این یکی خیلی خاص تره. شما وارد سرزمین مردگان می شوید و باید کلی زامبی ملاقات کنید. دیدن این زامبی ها سعادت بزرگیه! البته شوخی کردم، چون دیدن زامبی ها اصلا خوب نیست.ممکنه مغزتون رو از دست بدید، ولی چه کنیم که توی این بازی باید مرتبا بهشون یک سلامی بکنید.

قبل از اینکه بازی را برایتان معرفی کنیم نگاهی به مشخصات آن می کنیم.

مشخصات بازی

Developer Yager Development
Publisher   Deep Silver
Genre Action role-playing و survival horror
Release Date TBA 2016
Age Rating TBA
Platform

PC

PlayStation 4

Xbox One

Engine Unreal Engine 4
Director Bernd Diemer

درباره بازی

آخرین قسمت از سری بازی Dead Island توسط Yager توسعه یافته که یک استودیوی مستقل در برلین است. سری قبلی این بازی توسط Techland ساخته شده بود.

اتفاقات این بازی در کالیفرنیا می افتد. بازی از نور خوبی برخوردار است و در آن پر از درخت های نخل است. به هر حال جزیره است دیگه، قرار نیست توش درخت خربزه باشه که 😀 .

در این جزیره شما در نسیمی ملایم به دریای زامبی ها وارد می شوید. قسمت کوچکی از بازی در حومه لوس آنجلس اتفاق می افتد. جایی پر از خانه های مسکونی که ارواح آن ها اشغال کرده و مرتبا در حال افزایش هستند.

در بازی شما قادر هستید در مکان هایی مانند سانفرانسیسکو و سواحل آن ، سانتا مونیکا ، زمین گلف لوس انجلس و رودخانه ی LA بروید.

در این بازی اشاره ای به اندازه ی نسبی جزیره نشده است.اما کارگردان بازی آقای Bernd Diemer می گوید که کافی است شما ۱۰ دقیقه در بازی از هالیوود به ونیز رانندگی کنید تا به وسعت این نقشه پی ببرید.جالب است بدانید در این بازی از ۳D برای ساخت گیاهان استفاده شده است.

شخصیت های زامبی در این بازی مانند ورژن قبلی هستند و هیچ تغییری نکرده اند. هر کدام از این بزرگواران 😀 به سبک خود به شما حمله می کنند. آن ها در این بازی به چند دسته تقسیم می شوند. اول آنهایی هستند که قدم زنان به سمت شما می آیند، اما نگاه به این راه رفتنشان نکنید، ممکن است کشنده باشند.

گروه بعدی دوندگانی هستند که به نظر می رسد که مغول باشند که به این وضع اسفناک گرفتار شده اند. عضلات بدن این زامبی ها بسیار قوی است و از گروه اول سریعر هستند. در زیر عکسی از این بزرگواران را مشاهده کنید:

BaztiTalk_Dead Island_Preview_gameplay (7)

البته چند نوع دیگر از زامبی ها نیز هستند که Suiciders: horrid و bulbous نام دارند. همانطور که در عکس هم میبینید یکی از آنها بسیار مرسی هیکل بوده و عضلات قوی دارد.

این بازی با موتور قدرتمند Unreal Engine 4 ساخته شده و سیستم آن بسیار نسبت به ورژن قبلی قدرتمند شده. یکی از قابلیت های این موتور در این بازی مشاهده ی چند زامبی در صفحه نمایش خود هستید.

برای مبارزه با زامبی ها می توانید از ۴ شخصیت این بازی استفاده کنید. البته در نسخه ی نمایشی بازی فقط ۲ بازیکن در دسترس هستند، اما هر دو کاراکتر، سبک متفاوتی داردند.

در قسمت دوم این پیش نمایش بیشتر به معرفی این بازی می پردازیم.

با بازی تاک همراه شوید

 

Nathan Drake
به نظر من گیم خودش یک نوع هنره و گیمر هم هنرمند . پس چه خوبه که ما توی این دنیای پر از هنر سهیم هستیم و از این سرگرمی استفاده می کنیم م.ت - PS4 گیمر ;)
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.