رده بندی سنی Minecraft برای Wii U توسط PEGI مشخص شد

به نظر می رسد نسخه ی وی یو Minecraft به اتمام رسیده و قرار است به زودی منتشر شود .، چرا که سازمان رتبه بندی سنی اروچا رده ی آن را برای مخاطبان اعلام کرده است . در ادامه با ما همراه باشید

رده بندی این بازی فقط توسط Microsoft در امروز رتبه بندی وی شنود ، چرا که این شرکت ناشر بازی محبوب است و این بازی را سال پیش با قیمت میلیاردی از سازنده اش خرید و الان صاحب این فرانچایز مایکروسافت است.

این بازی برای گیمر ها و بازیکنان بالای ۷ سال مناسب است . نسخه ی وی یو این بازی به صورت خیلی ساده Minecraft Wii U Edition نام گذاری شده است .به نظر می رسد محتوای آن شبیه نسخه های کنسولی دیگر است . نسخه ی کنسول های دیگر هم همینطوری شناخته می شود مثل Minecraft PS4 Edition .

PEGI در مورد بازی نوشت :

“خشونت غیر واقع گرایانه نسبت به شخصیت های بازی – صدا ها و تصاویر برای کودکان کوچک ترسناک هستند . همچنین خشونت غیر واقع گرایانه نسبت به کاراکترهایی که هر چند انسان نیستند نیز قابل ملاحظه است “

این اولین بار است که Minecraft بر روی پلتفرم های نینتندو منتشر می شود . البته انتشار این بازی بر روی Wii U خیلی به طول انجامید ، ولی به هر حال دارندگان Wii U می توانند به زودی این بازی پر طرفدارا را بر روی کنسول خود تجربه کنند. امیدواریم که هر چه زودتر تاریخ عرضه ی این بازی اعلام شود.

با بازی تاک همراه باشید

Nathan Drake
به نظر من گیم خودش یک نوع هنره و گیمر هم هنرمند . پس چه خوبه که ما توی این دنیای پر از هنر سهیم هستیم و از این سرگرمی استفاده می کنیم م.ت - PS4 گیمر ;)
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.