لانچ تریلر بازی Zero Time Dilemma را در بازی تاک ببینید

بازی ژاپنی و بسیا مبهم Zero Time Dilemma هم اکنون در آمریکای شمالی نیز در دسترس است و بازیکنانی که تاکنون این بازی را تجربه نکرده اند, در لانچ تریلر آن می توانند بخشی از ویژگی های اصلی Zero Time Dilemma را مشاهده کنند.

این بازی نسخه ی سوم از سری Zero Escape می باشد که مدت زمان بسیار زیادی منتظر آن بودیم و تاکنون طرفداران بسیار آن کلی درخواست دادند تا سازندگان این بازی جدید را ارائه کنند.

با این حال هم اکنون Zero Time Dilemma به عنوان قسمتی جدید از آن در دسترس کاربران قرار گرفته و بازیکن را درون یک بازی مرگبار قرار می دهد که باید سعی کند تا انتخاب های دشوار بگیرد تا زنده بماند.

انتخاب های بسیار زیادی در Zero Time Dilemma پیش روی بازیکن قرار می گیرد که راز های زیادی در خود دارد و کشف کردن آن ها آنقدر هم آسان نیست. در کنار آن هیچ یک از این انتخاب ها نتیجه ی خوشایندی ندارند و شما آن ها را انتخاب می کنید تا بتوانید زنده از بازی خارج شوید پس بدانید هیجانی باور نکردنی در Zero Time Dilemma انتظار شما را می کشد که باید تحمل رویارویی با آن ها را داشته باشید.

در این بین تیک تاک ساعت مدام به شما یادآوری می کند که زمان تنگ است و اگر زود تر تصمیم نگیرید بدون هیچ درنگی کشته خواهید شد و همین استرس گیم پلی بازی را بیشتر می کند.

هم اکنون اگر می خواید بیشتر با این بازی آشنا شوید تریلر زیر را مشاهده فرمایید :

این بازی برای PC و هم چنین پلتفرم های نینتندو ۳DS و ویتا در اختیار کاربران قرار دارد و نمرات بسیار عالی و خوبی از منتقدان دریافت کرده است.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

MacTavish
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.