لگوی کارگردان جنگ ستارگان را در Lego Star Wars 7 ببینید

بازی جدید و لگوی Lego Star Wars: The Force Awakens هم اکنون در حال توسعه بوده و در آن کلی شخصیت های مختلف از سری جنگ ستارگان حضور دارند که از جمله ی آن ها می توان به Darth Vader و Boba Fett اشاره کرد.

با این حال شاید این را ندانید که کارگردان فیلم The Force Awakens نیز به عنوان شخصیت JJ Abrams درون این بازی جدید حضور دارد و نمی توان کلا آن را آنلاک کرد.

همانطور که در اسکرین شات زیر مشاهده می کنید , او به همراه دوربینش درون ویدئو منتشر شده از این بازی حضور پیدا کرده و خیلی هم عصبانی به نظر می رسد.

3088214-jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

با این حال این که Abrams به عنوان یک شخصیت لگو درون بازی Lego Star Wars: The Force Awakens حضور پیدا کرده خود اولین موردی است که از فیلم جدید و پرطرفدار جنگ ستارگان درون این بازی دیده شده و بسیار هم جالب می باشد.

تولید این بازی توسط TT Games, Tim Wileman, صورت می گیرد و مانند دیگر بازی های LEGO ، شما می توانید در نسخه ی جنگ ستارگان نیز بین کاراکترها سوییچ کنید. هر کاراکتر قابلیت های خود را دارد و بسته به شرایط باید یکی از آنها را انتخاب کنید و رمز موفقیت شما در یک ماموریت انتخاب صحیح کاراکترها است.

این بازی در ۲۸ ژوئن (۸ تیر) برای PlayStation 4, Xbox One, PS3, Xbox 360, Wii U, 3DS, PlayStation Vita و PC عرضه می شود و تمام کاراکتر های درون بازی نیز در گیم پلی آن قابل استفاده می باشند.

Lego Star Wars: The Force Awakens همچنین شامل دیالوگ های جدید ضبط شده توسط بازیگران می باشد که از آنها می توان به آدام درایور (کیلو رن) ، انتونی دنیلز (کاپیتان فاسما) ، هریسون فورد (هان سولو) ، جان بویگا (فین) ، لوپوتیا نیونگو (ماز کاناتا) ، مکس ون سیدو (لور سان تاکا) و اسکار ایساک (پو دامرون) اشاره کرد.

همچنین دارندگان Season Pass بر روی همه ی پلتفرم ها می توانند از سه پک مراحل و ۵ کاراکتر اضافی آن بهره ببرند. پک بعدی کنسول های پلی استیشن نیز Phantom Limb Level Pack است که هنوز اطلاعاتی در مورد آن قابل دسترس نیست .

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

MacTavish
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.