لیستی جدید از بازی های رایگان PS Plus ماه جولای منتشر شد

۱۰ تیر ۱۳۹۵ موضوعات: اخبار، اخبار بازی، پلی استیشن 3، پلی استیشن 4، پلی استیشن ویتا بدون دیدگاه 1,216 بازدید

سونی امروز بازی های رایگان جدید مشترکین پلی استیشن پلاس برای ماه جولای را معرفی کرد و لیستی جدید در اختیار کاربران قرار داد.

هم اکنون دارندگان کنسول PlayStation 4 می توانند بازی های بسیاری از جمله Furi و Saints Row: Gat out of Hell را به رایگان دریافت کنند و این در حالی است که عناوینی چون Fat Princess و Call of Juarez: Bound in Blood نیز برای PS3 قابل دریافت است.

کاربرانی که هنوز از PlayStation Vita استفاده می کنند نیز می توانند بازی های Oreshika: Tainted Bloodlines و Prince of Persia: Revelation را در ماه جولای به رایگان دریافت کنند.

در کنار آن پاداش های ویژه نیز به کاربران داده می شوند و شما می توانید بسته ی Paragon Starter Pack را به رایگان دریافت کنید و از محتویات اضافی درون آن استفاده کنید.

بازی های جولای ۲۰۱۶ مشترکین پلی استیشن پلاس از تاریخ ۵ جولای قابل دسترسی می باشد و می توان آن ها را از فروشگاه پلی استیشن دریافت کرد. این در حالی است که هم اکنون هنوز هم زمان برای دانلود بازی های رایگان ماه ژوئن باقی مانده و می توان عناوینی چون NBA 2K16 و God of War: Chains of Olympus را پیش از این که دوباره با قیمت عادی ارائه شوند, به رایگان دریافت کرد.

در ادامه لیست کامل از این بازی های رایگان جدید را مشاهده می کنید :

PS4

  • Saints Row: Gat out of Hell
  • Furi

PS3

  • Call of Juarez: Bound in Blood
  • Fat Princess

PlayStation Vita

  • Oreshika: Tainted Bloodlines
  • Prince of Persia: Revelation

شما می توانید بازی هایی هم چون Doom, Street Fighter V و Resident Evil Revelations 2 را که این هفته برای پلتفرم های PS4, PS3 و PS Vita ارائه شده اند را نیز با قیمت مناسب و تخفیفات ویژه از فروشگاه پلی استیشن خریداری کنید.

در نهایت مایکروسافت اخیرا لیستی جدید از Games With Gold برای ماه جولای ۲۰۱۶ را ارائه کرد و بازی های جدیدی هم چون The Banner Saga 2 و Rainbow Six Vegas 2 را در اختیار کاربران سرویس Xbox Live قرار داد.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

MacTavish
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.